Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Comperialead własna strona - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Comperialead własna strona (/Temat-Comperialead-wlasna-strona-80758)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: ComperiaLead - motrfeusz - 29-12-2014 18:17

Mam pewien problem/zapytanie. Otóż jestem w programie CL dosyć krótko i dopiero z nimi zaczynam przygodę ( w innych działam już jakiś czas ). Otóż chodzi mi dokładnie o kampanię Danone- Głodomaniacy.
Inne kampanie aktywne, są na bieżąco przekazywane po wykonaniu- do banku, celem sprawdzenia a Danone od ponad 3 tygodni jest jedynie widoczna w złożonych wnioskach i nic się z nią nie dzieje.
Inne kampanie,o których wspomniałem- Travel, konta bankowe,UPC czy chociażby West, od razu trafiają celem weryfikacji.
Teraz pytanie,czy to już przepadło na amen i pisać reklamację,czy są u nich takie wnioski,które trafiają do banku po jakimś czasie?
Pytałem też na CL ale wiadomo,okres świąteczny i na razie nie mam odpowiedzi.
Będę wdzięczny za wyjaśnienie tej kwestii.


RE: ComperiaLead - Piowski - 20-01-2015 09:34

Napisz do nich wniosek i będziesz wszystko dokładnie wiedział. Z pewnością oni dadzą Ci rzetelną odpowiedź w tej sprawie. Pozdrawiam


RE: ComperiaLead - grzesiek1990 - 28-01-2015 19:59

Mi Danone z grudnia wszedł dopiero w zeszłym tygodniu więc to zwykłe opóźnienie.


RE: ComperiaLead - sic - 02-02-2015 11:35

(25-11-2014 11:42)Artur Kusmierek napisał(a):  ComperiaLead jest całkiem dobra, ale w tabeli prowizji góruje system rozliczania CPL. Dlatego warto zastanowić się nad programem partnerskim, który rozlicza się w większości w systemie CPS (w przypadku "finansówek", jednorazowe prowizje potrafią przekraczać 1000zł). (...)

Ja myślę, że warto stosować oba systemy rozliczania, ale każdy ma inna takykę


RE: ComperiaLead - grzesiek1990 - 02-02-2015 11:50

(02-02-2015 11:35)sic napisał(a):  
(25-11-2014 11:42)Artur Kusmierek napisał(a):  ComperiaLead jest całkiem dobra, ale w tabeli prowizji góruje system rozliczania CPL. Dlatego warto zastanowić się nad programem partnerskim, który rozlicza się w większości w systemie CPS (w przypadku "finansówek", jednorazowe prowizje potrafią przekraczać 1000zł). (...)

Ja myślę, że warto stosować oba systemy rozliczania, ale każdy ma inna takykę

System rozliczenia warto dostosować do tego jaką mamy grupę odbiorów reklam. Opłacalność jednego czy drugiego modelu zależy również od produktu, który promujemy.

Polecam również opis programu ComperiaLead, który zawiera więcej szczegółowych informacji dla zainteresowanych przystąpieniem do programu, który znajduje się pod tym linkiem - Program partnerski ComperiaLead.


ComperiaLead ruch motywowany - zjadamkredki - 27-07-2015 14:30

Witam, w programie partnerskim ComperiaLead w Produktach pozabankowych jest oferta Empik School.
W warunkach jest podane, że:

"Prowizja naliczana za poprawne wypełnienie formularza."

a w Uwagach:

Prowizja naliczana tylko w przypadku nowego klienta.

Z jednego adresu IP może zostać złożony tylko jeden, unikalny wniosek na powyższy produkt. Kolejne wnioski mogą nie zostać zliczone poprawnie.

Zakaz wysyłania wniosków w imieniu klienta.

I mam pytanie - czy taką ankietę mogę rozsyłać znajomym do wypełnienia ?
Z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi Wink


RE: ComperiaLead ruch motywowany - Revoltan - 27-07-2015 14:37

Jeżeli nie masz wzmianki o tym, że ruch motywowany jest zabroniony to możesz Smile


RE: ComperiaLead ruch motywowany - zjadamkredki - 27-07-2015 14:41

No właśnie nic tam nie jest podane o ruchu motywowanym. Jedynym warunkiem jest to, że trzeba poprawnie wypełnić formularz. Okej, dzięki za odpowiedź Wink


RE: ComperiaLead ruch motywowany - Szalony - 06-08-2015 11:06

nie wypłacą Big Grin


RE: ComperiaLead ruch motywowany - lukaswu - 06-08-2015 11:19

Ruch motywowany ogólnie jest zabroniony w comperii, ale jak ip będą różne to przecież nie dojdą że tak było no chyba że 1 dnia będziesz miał 100rejestracji a przez resztę po jednej...