Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Comperialead własna strona - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Comperialead własna strona (/Temat-Comperialead-wlasna-strona-80758)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Comperialead własna strona - krzysiekmat - 27-11-2013 22:34

http://www.comperialead.pl

http://www.comperialead.pl/?p=iW9e

To Program Partnerski pozwalający zarabiać w sieci za pomocą innowacyjnych narzędzi, które porównują produkty finansowe dostępne na rynku.

Udostępniamy na zasadach komercyjnych nasze zasoby afiliantom celem wzbogacenia kontentu strony internetowej. Dzięki intuicyjnej i funkcjonalnej charakterystyce interfejsu, do wykorzystania narzędzi dostarczonych przez Comperię nie potrzebne jest posiadanie praktycznie żadnej wiedzy informatycznej. Co więcej, nie trzeba być nawet właścicielem domeny internetowej. Aby zacząć aktywnie działać wystarczy wyposażyć własną stronę w narzędzia oferowane przez Comperie lub stworzyć taką stronę zupełnie od nowa.

Dzięki współpracy z Comperią za każdy poprawnie przesłany do nas formularz Partner otrzyma prowizję, zależną od wysokości transakcji. Wystarczy, że poruszający się po Twojej stronie użytkownik, zdecyduje się na jeden z produktów porównywany z pomocą modułów stworzonych przez Comperie.

Pamiętaj, że jako nasz Partner masz przez cały czas do dyspozycji pomoc dedykowanego konsultanta.

Rozpoczęcie zarabiania w sieci, dzięki naszym narzędziom oraz pomocy jest bardzo proste i efektywne!

Najlepszy program partnerski to moja opinia.
Blisko 2 tysiące zarejestrowanych Partnerów nie może się mylić!

Nawet laik bez problemu może sobie poradzić w stworzeniu własnej strony. Polecam
Praktycznie wszystkie możliwe narzędzia
Widgety
Kalkulatory
Linki
Boxy z ofertami
Bannery
Oferty XML
Moduły
API
Konfigurować można wszystko łacznie ze znacznikami meta.
Można stworzyćstronę na ich subdomenie jak również na swojej domenie.
http://www.comperialead.pl/?p=iW9e


RE: Comperialead własna strona - PsyhicX - 28-11-2013 18:01

Przyda się,dzięki Big Grin


RE: Comperialead własna strona - Juhas - 29-11-2013 17:47

płaci ?


RE: Comperialead własna strona - PaulPB - 30-11-2013 16:07

jakie stawki dla polski.


RE: Comperialead własna strona - krzysiekmat - 18-01-2014 18:09

Stawki są różne zależne od reklamodawcy


ComperiaLead - grzesiek1990 - 15-07-2014 11:42

Od dłuższego czasu działam w programach partnerskich eBroker oraz Bankier.pl, a od niedawna rozpocząłem współpracę z programem ComperiaLead. Jest to program partnerski z dziedziny finansowej, który może być dobrym uzupełnieniem dla wcześniej wspomnianych programów partnerskich. W ofercie znajdują się także programy pozabankowe, które dają możliwość otrzymania wysokiej prowizji za leady cpl. W związku z tym chciałbym polecić wszystkim program ComperiaLead jako jeden z lepszych programów partnerskich z dziedziny finansów.


RE: ComperiaLead - Siwy2606 - 14-09-2014 13:45

eBroker jest kiepski według mnie - bardzo niskie stawki w porównaniu do Comperii i Bankiera.


RE: ComperiaLead - Kowal80 - 22-10-2014 19:08

też nie dawno dołączyłem do Comperii i 4 wnioski czekają już na zatwierdzenie Smile


RE: ComperiaLead - Devil877 - 24-11-2014 22:42

jak wam idzie w comperii? Smile ewentualnie sorry za odkop xD


RE: ComperiaLead - Artur Kusmierek - 25-11-2014 11:42

ComperiaLead jest całkiem dobra, ale w tabeli prowizji góruje system rozliczania CPL. Dlatego warto zastanowić się nad programem partnerskim, który rozlicza się w większości w systemie CPS (w przypadku "finansówek", jednorazowe prowizje potrafią przekraczać 1000zł).

Przykładowo rozliczając się w systemie CPL zdobywamy 10 klientów za stawkę 40zł. U mnie skuteczność wysłanych wniosków to ok. 60%, czyli zarabiam 6x40zł= 240zł

Ale jak założymy ze rozliczamy się w CPS, i w przypadku gdy 1 na 10 klientów podpiszę umowę to zarobimy procent od transakcji i często zdarza mi się tak, że jednorazowa prowizja to grubo powyżej tych 240zł w przypadku prowizji CPL

W takim razie pytanie jaki system stosować... Ja osobiście robię sobie testy Smile jeden miesiąc prowizja CPL, następny CPS i po czasie wychodzi mi na czym lepiej zarobie

Pozdrawiam!