Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
playfulbet coś jak beticious - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: playfulbet coś jak beticious (/Temat-playfulbet-cos-jak-beticious-80738)



playfulbet coś jak beticious - Shadecaster2 - 27-11-2013 19:08

Witam ostatnio znalazłem stronę http://playfulbet.com/
i jestem ciekawy czy wypłacają i wysyłają paczki do Polski? zna ktoś? wygrał ktoś już?


RE: playfulbet coś jak beticious - Szaman1644 - 27-11-2013 21:24

Nie wiem czy wysyła, ale dzięki za serwis. Teraz chociaż na nim trochę sobie potrenuję obstawianie Smile


RE: playfulbet coś jak beticious - mareczek - 27-11-2013 22:09

Na pewno wyplacaja, bo Beticious "zamknelo" dzialalnosc zeby zalozyc nowa strone i zeby przybylo uzytkownikow, bo tam malo kto siedzial. Czy wysylaja do Polski? Nie wiem, bo nigdy tam nie gralem


RE: playfulbet coś jak beticious - Limitless - 30-11-2013 13:37

Może Ci ps,a albo xboxa nie wyślą ale pp albo ukash na pewno Wink


RE: playfulbet coś jak beticious - MadBull - 01-12-2013 15:23

(30-11-2013 13:37)Limitless napisał(a):  Może Ci ps,a albo xboxa nie wyślą ale pp albo ukash na pewno Wink

Z tego co w internetach wyczytałem jakiś polski użytkownik beticiousa dostał konsolę.
Więcej szczegółów nie znam bo dawno to było. Ale już mają +, że na paypal są wypłaty od 20€.


playfulbet coś jak beticious - Hybrid1990 - 04-03-2020 12:38

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.