Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moje Wypłaty Adsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: Moje Wypłaty Adsense (/Temat-Moje-Wyplaty-Adsense-80716)

Strony: 1 2 3 4


RE: Moje Wypłaty Adsense - Legia1916 - 13-03-2014 16:51

A ja miałem taką akcje że wrzucałem erotyki na youtube, miałem tego mnóstwo, tylko zapomniałem niektórych ustawic na ograniczenie wiekowe skasowali mi 13 kanałów raz za jeden filmik tak jak by, ale cały czas moge zarabiac, perspektywy są, najgorsze jest ze przed tym usuneli mi konto co miało 2k subów, był tam sam rap w tym premiery waznych utworów nielegalów co miały niesamowitą przebitke, i dostałem ostrzezenie za utwór ktory byl wrzucony 3 lata temu, nie był wydany legalnie i nikt nie miał praw do niego a mimo to wszystko straciłem, teraz od sierpnia 2012 się podniosłem i coś wpada powolutku, ale na yt trzeba cholernie uważać i mieć się na baczności, bo szuje tylko czekają żeby wam filmiki zgłosić lub w reklamy złośliwie naklikać.


RE: Moje Wypłaty Adsense - Mauorycy - 17-03-2014 14:12

Apropo yt, wie ktoś jak pobierać z niego filmy? Ew. z live leaka?


RE: Moje Wypłaty Adsense - DeI - 19-03-2014 23:48

(13-03-2014 16:51)Legia1916 napisał(a):  A ja miałem taką akcje że wrzucałem erotyki na youtube, miałem tego mnóstwo, tylko zapomniałem niektórych ustawic na ograniczenie wiekowe skasowali mi 13 kanałów raz za jeden filmik tak jak by, ale cały czas moge zarabiac, perspektywy są, najgorsze jest ze przed tym usuneli mi konto co miało 2k subów, był tam sam rap w tym premiery waznych utworów nielegalów co miały niesamowitą przebitke, i dostałem ostrzezenie za utwór ktory byl wrzucony 3 lata temu, nie był wydany legalnie i nikt nie miał praw do niego a mimo to wszystko straciłem, teraz od sierpnia 2012 się podniosłem i coś wpada powolutku, ale na yt trzeba cholernie uważać i mieć się na baczności, bo szuje tylko czekają żeby wam filmiki zgłosić lub w reklamy złośliwie naklikać.

Dlatego ja już powiedziałem nie tym gnojom i tak połowę zysków mieli. Wolę już spróbować własny portal z materiałami zrobić (materiały na zewnętrznym hoście) akurat łatwą bardzo tematykę mam i niszową.


Filmy z YT możesz pobierać jDownloaderem albo Freemake Video Downloader czy jakoś.
Można też przez przeglądarke wystarczy wpisać coś w stylu savetube czy jakies hasło typu pobieranie filmów z youtuba


RE: Moje Wypłaty Adsense - DeI - 24-09-2014 16:55

Nowy rekord po powrocie do adsense
[Obrazek: 85a904c7fc141.bmp]


RE: Moje Wypłaty Adsense - Kickster - 24-09-2014 23:44

zeby pobrac film z youtuba wystarczy wpisac "ss" przed youtube

np http://ssyoutube.com/watch/blabalabalbalablab


RE: Moje Wypłaty Adsense - DeI - 23-12-2014 19:42

[Obrazek: fffvfv.JPG]


RE: Moje Wypłaty Adsense - yolo69 - 24-12-2014 11:50

spora kasa, pogratulowac


RE: Moje Wypłaty Adsense - hertia - 24-12-2014 11:58

Gratulacje
Tylko czy można się nimi tak chwalić to nie jest sprzeczne z regulaminem adsense?


RE: Moje Wypłaty Adsense - DeI - 27-12-2014 18:01

(24-12-2014 11:58)hertia napisał(a):  Gratulacje
Tylko czy można się nimi tak chwalić to nie jest sprzeczne z regulaminem adsense?

I tak i nie, niby mają to w regulaminie ale to martwy przepis niektórzy Youtuberzy z TOP100 w Polsce podają screny z zarobkami widzom lub po prostu mówią ile zarobili i nic się im nie dzieje z tego powodu


RE: Moje Wypłaty Adsense - explrlz - 27-12-2014 18:36

Ładny wynik widzę Wink