Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Incepcja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Filmy i Kino (/Forum-Filmy-i-Kino-123)
+---- Wątek: Incepcja (/Temat-Incepcja-80709)

Strony: 1 2 3


Incepcja - MrocznyKILL - 27-11-2013 04:10





Cytat:Film opowiada o możliwościach ingerowania w ludzki umysł dzięki zaawansowanej technologii umożliwiającej wpływ na marzenia senne. Głównym bohaterem filmu jest Cobb (Leonardo DiCaprio) – szef zespołu specjalizującego się w dokonywaniu włamań do snów innych osób. Dzięki tej możliwości może zarówno pozyskiwać informacje, jak i wprowadzać nowe dane.

Najważniejszym i ostatnim zadaniem zespołu Cobba jest wywołanie wpływu na umysł następcy właściciela ogólnoświatowego koncernu. Zadanie wymaga wielopiętrowego zagłębienia się w meandry umysłu ofiary (sen we śnie), a przeszkodą jest projekcja podświadomości Cobba w postaci jego żony o imieniu Mal, o której śmierć się obwinia.



RE: Incepcja - Skadi - 03-12-2013 02:55

Jeden z lepszych filmów jakie widziałam. Wciągająca fabuła i świat rządzący się swoimi prawami Wink


RE: Incepcja - Bandaid - 03-12-2013 10:03

Fantastyczny film Smile Nic dodać nic ująć.


RE: Incepcja - Scoobyx - 03-12-2013 22:52

Oglądałem ten film już 2 razy i nie ukrywam, że chętnie obejrzał bym kolejny raz. Jeden z najlepszych filmów, jakie kiedykolwiek w życiu widziałem. Gorąco polecam Smile


RE: Incepcja - Verb22 - 04-12-2013 16:24

średni film, końcówka nudna.


RE: Incepcja - duzyBOB - 30-01-2014 23:12

Film całkiem całkiem Smile


RE: Incepcja - remka - 17-03-2014 19:52

film dobry, ale mógł być lepszy. miejscami trochę przynudzał.


RE: Incepcja - Leśniczy - 15-04-2014 09:04

W tym filmie łatwo się zamotać w fabule, oglądałem go dwa razy i wiem, że jak obejrzę trzeci to znów będzie inaczej. Big Grin


RE: Incepcja - rekki - 27-04-2014 12:40

Świetny film, oglądałem 2 razy Smile


RE: Incepcja - Neross - 30-04-2014 21:00

Jeden z lepszych filmów jakie widziałem