Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z wypłatą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: iCharge (/Forum-iCharge-371)
+---- Wątek: Problem z wypłatą (/Temat-Problem-z-wyplata-80694)

Strony: 1 2 3 4 5


Problem z wypłatą - iCharge - 26-11-2013 19:59

Nasz portal przejął praktycznie całkowitą kontrole na rynku, dominuje i pojawiły się problemy, do programu zaczęło dołączać mnóstwo osób niepowiązanych z forum, czy innymi tego typu serwisami, zrobiło się zamieszanie, a więc ze względu na to, że przez ten weekend zebrało się niewyobrażalnie dużo wypłat (1400 )i cała nasza ekipa wzięła się za ich zlecanie, pomimo wszystko nie wiemy czy wyrobimy się ze wszystkimi, liczba pieniędzy która się zebrała też jest niewyobrażalnie wielka, ale to nie stanowi dla nas większego problemu. Część osób która zleciła wypłatę w niedziele i poniedziałek może otrzymać pieniądze na swoje konto dopiero w środę. Za utrudnienia przepraszamy, ale 7 osób zleca wypłaty nieprzerwanie od 38 h, co wyjaśnia nieobecność na forum, brak snu wdaję się we znaki. Jednakże, postaramy się aby pieniądze na wsze konta dotarły w ciągu 36h od końca dnia w którym wypłata została zlecona.



Z poważaniem, Icharge.


RE: Problem z wypłatą - MarianP - 26-11-2013 20:02

hhahah jasne 1400 wypłat, chyba z całej waszej działalności, i wy niby dominujecie? hahah za takie coś bye bye z wami


RE: Problem z wypłatą - iCharge - 26-11-2013 20:04

1406 wypłat przez weekend, idę zlecać wypłaty.


RE: Problem z wypłatą - Stworkowaty - 26-11-2013 20:06

7 osób i nie możecie wysłać 1400 przelewów w ciągu 38 h? Dziwne...


RE: Problem z wypłatą - iCharge - 26-11-2013 20:08

Nie mamy tylko przelewów na głowie, 2 osoby osoby robią to non-stop 5 pomaga.


RE: Problem z wypłatą - *JackDaniels* - 26-11-2013 20:14

A jak wyjaśnicie to że kasa przelana na PayPal o godzinie 12:54 nadal nie trafiła na moje konto ?


RE: Problem z wypłatą - poczmail - 26-11-2013 20:20

" liczba pieniędzy która się zebrała też jest niewyobrażalnie wielka, ale to nie stanowi dla nas większego problemu."


Wiadomo...konwersja. Lol


RE: Problem z wypłatą - czarinio - 26-11-2013 20:24

Icharge wyjaśnicie może dlaczego ktoś zlecił wypłatę z mojego konta bez mojej wiedzy na obce mi konto bankowe? Możecie anulować te wypłatę?


RE: Problem z wypłatą - redbull232 - 26-11-2013 20:26

może byście odpowiedzieli na pw bo ważna sprawa


RE: Problem z wypłatą - DawidFB - 26-11-2013 20:28

Niezła szopka się z tego robi....