Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania dotyczące PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Pytania dotyczące PPA (/Temat-Pytania-dotyczace-PPA-80692)

Strony: 1 2


Pytania dotyczące PPA - gitek311 - 26-11-2013 19:28

Witam wszystkich uploaderów. Mam do Was pytania. Na co jest w ogóle potrzebna domena jak i blog skoro nisze przeważnie promuję się na youtube albo innych tego typu serwisach? Miesiąc temu wrzuciłem jeden fimik na HG zaglądam przedwczoraj a tam uzbieranie ok 9 dolarów bez żadnego bloga domeny itp. Drugim moim pytaniem jest jak skutecznie wypromować filmik aby w wyszukiwarce wyświetlał się na 1,2,3 stronie. Wrzuciłem 4 filmiki dobiłem do ponad 301 wyświetleń około 50 łapek, 10 komentarzy ale to jest wciąż za mało. Oczywiście niszę wrzucam zrobione przez siebie i obrobione w programie. Średnio filmik ma od 30-35sec. Jeden filmik na jedno konto. Jak ktoś może mi to wytłumaczyć to poproszę.


RE: Pytania dotyczące PPA - Bolt - 26-11-2013 19:34

Blog zwiększa konwersję. Wytłumaczę ci to na przykładzie z życia. Kupiłbyś telefon od gościa który stoi na ulicy i się ogłasza jaki to fantastyczny sprzęt ma do sprzedania czy wolałbyś go kupić w sklepie? W sklepie, bo to daje ci większą pewność towaru który nabywasz. Więcej chyba nie muszę dodawać.


RE: Pytania dotyczące PPA - dondoonsie - 26-11-2013 19:44

No i dodatkowo na bloga masz wejścia z google i innych wyszukiwarek. Można pozycjonować w google. Dodatkowo youtube i konwersja i zarobki wzrastają widocznie . ;D


RE: Pytania dotyczące PPA - gitek311 - 26-11-2013 19:48

A co do tego drugiego pytania czyli żeby filmik wybić "wyżej" są jakieś sposoby?


RE: Pytania dotyczące PPA - Bolt - 26-11-2013 19:54

algorytm yt jest nieprzewidywalny, nigdy nie wiadomo co boostuje twój filmik lepiej, czy łapki czy ulubione.. trzeba regularnie filmik promować aż w końcu się wybije, nie ma opcji


RE: Pytania dotyczące PPA - rozekrr - 26-11-2013 20:18

Dużym plusem na zdobycie wyższej pozycji jest również dobranie dobrych tagów.


RE: Pytania dotyczące PPA - gitek311 - 26-11-2013 20:42

Tagi mam raczej dobre, bo jak wpisuję nisze i kliknę w filtr i kiedy dodane czyli np dzisiaj to mi pokazuję. Założyłem bloga na blogspocie wrzuciłem tam niszę i zobaczymy jak dalej będzie. Jak uzbieram na hosting i domenę to się zaopatrzę.


RE: Pytania dotyczące PPA - TastemanPL - 27-11-2013 07:36

Jeśli chodzi o views‘y to najlepsze są 90-100% z twojego filmu.


RE: Pytania dotyczące PPA - rozekrr - 27-11-2013 09:05

(26-11-2013 20:42)gitek311 napisał(a):  Tagi mam raczej dobre, bo jak wpisuję nisze i kliknę w filtr i kiedy dodane czyli np dzisiaj to mi pokazuję.
To chyba normalne, skoro ustawiasz wyszukanie względem czasu dodania, wpisz normalnie bez filtra i zobacz Wink


RE: Pytania dotyczące PPA - gitek311 - 27-11-2013 13:48

A co zamieszczać w komentarzu pod filmikiem? Link do bloga skrócony oraz instrukcję czy coś innego? Pełna nazwa bloga czy skrócona np w adf.ly?