Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zdobyć zupełnie za darmo VIEWS na YouTube za pomocą programu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zdobyć zupełnie za darmo VIEWS na YouTube za pomocą programu! (/Temat-Jak-zdobyc-zupelnie-za-darmo-VIEWS-na-YouTube-za-pomoca-programu-80684)



Jak zdobyć zupełnie za darmo VIEWS na YouTube za pomocą programu! - Mkiyy - 26-11-2013 18:22

Więc zaczynamy.

Na początek co będzie nam potrzebne, to jedynie
-internet
-system windows XP (nie sprawdzałem, ale powinno działać), W7, W8
- konto w programie, rejestracja jest bardzo prosta więc nie powinno być z tym problemu : ).

Program ten nazywa się "Share Youtube Videos"
Strona główna:
shareyoutubevideos.com

Link do pobrania programu ze strony producenta:

Kod:
http://www.shareyoutubevideos.com/Setup%20-%20Share%20YouTube%20Videos.zip

Rejestracja:
w okienku odrazu po otworzeniu programu Smile.

Kilka słów o programie Big Grin

Program polega na tym, że musisz podać swój login i jeśli dobrze pamiętam hasło na youtube. Jest to konieczne, ponieważ program będzie bazował na oglądaniu czyichś video, jednocześnie Ty za to dostaniesz punkty za które możesz dodać sobie wyświetlenia dla swojego filmiku.
Jedyne ograniczenie to 200credits (400wyświetleń) na 5godzin, ale plus jest też taki, że praktycznie nic nie musimy robić, tylko klikamy "start earn credits", program dalej może pracowac sobie po cichutku w tle a my cieszymy się naszymi 'darmowymi' wyświetleniami.

Za credits możemy dostać jeszcze favorites, ale w tym jest przelicznik 1credit-1fav 1credit-2views

I to chyba na tyle z mojej strony.
Jeżeli przydał się komuś ten poradnik, to byłbym wdzięczny za każdego reputa Smile. Motywuje mnie to do dalszego działania, tym bardziej, że jestem od niedawna na tym forum (i mam nadzieję, że zagoszczę tu na trochę dłużej).
Pozdrawiam, mKiyy.


P.S.
W niedługim czasie będę starał się o to by shackować program tak, by móc uruchomić wiele kont w tym samym czasie- co zaskutkuje wieloma wyświetleniami zafree bez limitu Smile.
Właśnie jestem w trakcie tego projektu, jak tylko uda mi się to zrobić, udostępnie to w tym temacie lub dam info. do następnego tematu.
Z góry przepraszam jeśli był już udostępniany ten program.


RE: Jak zdobyć zupełnie za darmo VIEWS na YouTube za pomocą programu! - rozekrr - 26-11-2013 19:24

Jeżeli już piszesz tego typu poradnik, to należało się upewnić czy aby o tej stronie nie było pisane. Odpowiem Ci, jeżeli masz problemy ze szukaniem, ta strona jest od dawna znana na tym forum Smile


Jak zdobyć zupełnie za darmo VIEWS na YouTube za pomocą programu! - yazir - 26-11-2013 19:39

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.