Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecenie wypłaty z mojego konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: iCharge (/Forum-iCharge-371)
+---- Wątek: Zlecenie wypłaty z mojego konta (/Temat-Zlecenie-wyplaty-z-mojego-konta-80676)

Strony: 1 2


Zlecenie wypłaty z mojego konta - czarinio - 26-11-2013 17:25

Otóż dzisiaj przed 13 ktoś zlecił (mam nadzieję, że nie jest to żaden przekręt iCharge) wypłatę pieniędzy z mojego konta. Mało prawdopodobne wg mnie, by ktoś włamał się na mojego laptopa, tymbardziej że o tej godzinie używałem go. Podany numer konta w profilu również nie był mój. Proszę ekipę iCharge jeśli przeczyta tn temat o anulowanie wpłaty. Napisałem na maila ale jak narazie 0 odzewu.


RE: Zlecenie wypłaty z mojego konta - DawidFB - 26-11-2013 17:26

W ch*ja robia i tyle.Mysle ze pan Kaszubski zwija juz intetes.


RE: Zlecenie wypłaty z mojego konta - patryczek1425 - 26-11-2013 17:29

Dziwne bo u mnie jest ok..


RE: Zlecenie wypłaty z mojego konta - GoodLecki - 26-11-2013 17:31

Czarinio jaka to kwota była, większa mniejsza?


RE: Zlecenie wypłaty z mojego konta - czarinio - 26-11-2013 17:53

Niewiele ponad 300zł.


RE: Zlecenie wypłaty z mojego konta - Majka - 26-11-2013 17:56

Stawka 7 zł za leada już powoli się zwraca Idea


RE: Zlecenie wypłaty z mojego konta - x44457x - 26-11-2013 18:23

i jak zawszed iCharge aktywny na forum tak teraz nagle cisza Wink


RE: Zlecenie wypłaty z mojego konta - Szaman1644 - 26-11-2013 18:27

Pewnie zrobili jeszcze niby promocje na koniec istnienia, żeby nabić pełno leadów, a teraz są na Majorce za wasze pieniądze. Zdarza się Smile Oszukiwaliście innych, teraz Was wydymali Jerk


RE: Zlecenie wypłaty z mojego konta - hunterpl444 - 26-11-2013 18:27

A co wy myślicie że cały czas można siedzieć jak wy . Będzie to będzie nie będzie to wiadomo. Szkoda że takie zagrywki z ich strony są ja mam wypłatę potwierdzoną o 12.20 an paypala i o dziwo po raz pierwszy spotykam się z sytuacja gdzie pieniędzy nie ma. nie wiem czy przez Atlantyk wędrują czy co

Jak masz numer konta daj pracuje w Banku namierzę typa. Oczywiście jeżeli to Bank Polski. Szaman Pan Kaszubski jest w Polsce Big Grin dać ci namiary?


RE: Zlecenie wypłaty z mojego konta - Tyrkijt - 26-11-2013 18:33

(26-11-2013 18:27)hunterpl444 napisał(a):  A co wy myślicie że cały czas można siedzieć jak wy . Będzie to będzie nie będzie to wiadomo. Szkoda że takie zagrywki z ich strony są ja mam wypłatę potwierdzoną o 12.20 an paypala i o dziwo po raz pierwszy spotykam się z sytuacja gdzie pieniędzy nie ma. nie wiem czy przez Atlantyk wędrują czy co

Jak masz numer konta daj pracuje w Banku namierzę typa. Oczywiście jeżeli to Bank Polski. Szaman Pan Kaszubski jest w Polsce Big Grin dać ci namiary?

Mam ten sam problem, na PP wyszło o 12:21 a do teraz ich nie ma Big Grin Magia, pewnie jeszcze obracają naszą gotóweczką gdzies ;d