Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płatne typy/serwisy – co polecacie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Płatne typy/serwisy – co polecacie? (/Temat-Platne-typy-serwisy-%E2%80%93-co-polecacie-80657)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Płatne typy/serwisy – co polecacie? - Damkofr - 02-11-2015 21:54

Ja jeszcze gram http://jovanpfc.blogspot.com ktoś tam zrzutkę robił to dołączyłem. Powiem że nawet jestem zadowolony z typów gram sobie 50zł na typ to w miesiącu zawsze tam wpadnie na plus coś. Jednak potrafi nie dodać nieraz czegoś do archiwum ale szczerze mówiąc to nie było miesiaca na minus. Gram dlatego te typy iż w tygodniu nie bardzo mam czas a on podaje tylko w weekend.
Kiedyś grałem też dimoika ale zrezygnowałem bo kursy spadały zbyt drastycznie. Na ten moment nie znam innych źródeł do polecenia. Kiedyś fajny był thinkerofbets czy jakoś tak z blogabeta ale nikt nie organizował zrzutki to nie kupowałem.

P.S z omnibeta polecam tylko enlivena grałem i był okej, innych nie polecam bo dobrą formę utrzymują bardzo krótko.


RE: Płatne typy/serwisy – co polecacie? - enzovsky - 03-11-2015 18:59

Cześć, z kolegami wpadliśmy na pomysł zrzuty dla konkretnego typera. Mecze które oferuje cieszą się wielką skutecznością, 95%. Nie są to typy z kursami 1.8 - 2,5 tylko wahają się od 50 do 900. Jeden typ kosztuje 300 euro, dowiedziałem się tego z pisania z nim mailowo. Jak narazie mamy 4 osoby chętne do zrzutki, jednak szukamy jeszcze kilku coby rozbić koszty na jak najwięcej osób aby zapłacić jak najmniej. Jeśli będziecie zainteresowani to napiszcie na priv, wszystkie konwersacje, wykonywanie przelewów będę na bieżąco udostępniał. Aktualnie człowiek ten ma typ na weekend. Nie wiem jaki i jaka jest stawka, ale wydaje mi się, że jest on rzetelny. Nie pokazuje wygranych rzędu 80 tys euro na drukowanych kuponach jak to robi większość osób. Jeśli Ty i Ty będziesz zainteresowany zapraszam na priv, wyjaśnię wszystko jeszcze raz na spokojnie i rozwieję wszelkie wątpliwości.
Pozdrawiam


RE: Płatne typy/serwisy – co polecacie? - cino6 - 03-11-2015 19:41

ma ktos cos godnego do zaoferowania?


RE: Płatne typy/serwisy – co polecacie? - Maersk - 03-11-2015 19:52

(03-11-2015 18:59)enzovsky napisał(a):  Cześć, z kolegami wpadliśmy na pomysł zrzuty dla konkretnego typera. Mecze które oferuje cieszą się wielką skutecznością, 95%. Nie są to typy z kursami 1.8 - 2,5 tylko wahają się od 50 do 900. Jeden typ kosztuje 300 euro, dowiedziałem się tego z pisania z nim mailowo. Jak narazie mamy 4 osoby chętne do zrzutki, jednak szukamy jeszcze kilku coby rozbić koszty na jak najwięcej osób aby zapłacić jak najmniej. Jeśli będziecie zainteresowani to napiszcie na priv, wszystkie konwersacje, wykonywanie przelewów będę na bieżąco udostępniał. Aktualnie człowiek ten ma typ na weekend. Nie wiem jaki i jaka jest stawka, ale wydaje mi się, że jest on rzetelny. Nie pokazuje wygranych rzędu 80 tys euro na drukowanych kuponach jak to robi większość osób. Jeśli Ty i Ty będziesz zainteresowany zapraszam na priv, wyjaśnię wszystko jeszcze raz na spokojnie i rozwieję wszelkie wątpliwości.
Pozdrawiam

Kolego proszę wyjdź i nie ośmieszaj się


RE: Płatne typy/serwisy – co polecacie? - spaltooln - 03-11-2015 21:14

(03-11-2015 18:59)enzovsky napisał(a):  Cześć, z kolegami wpadliśmy na pomysł zrzuty dla konkretnego typera. Mecze które oferuje cieszą się wielką skutecznością, 95%. Nie są to typy z kursami 1.8 - 2,5 tylko wahają się od 50 do 900. Jeden typ kosztuje 300 euro, dowiedziałem się tego z pisania z nim mailowo. Jak narazie mamy 4 osoby chętne do zrzutki, jednak szukamy jeszcze kilku coby rozbić koszty na jak najwięcej osób aby zapłacić jak najmniej. Jeśli będziecie zainteresowani to napiszcie na priv, wszystkie konwersacje, wykonywanie przelewów będę na bieżąco udostępniał. Aktualnie człowiek ten ma typ na weekend. Nie wiem jaki i jaka jest stawka, ale wydaje mi się, że jest on rzetelny. Nie pokazuje wygranych rzędu 80 tys euro na drukowanych kuponach jak to robi większość osób. Jeśli Ty i Ty będziesz zainteresowany zapraszam na priv, wyjaśnię wszystko jeszcze raz na spokojnie i rozwieję wszelkie wątpliwości.
Pozdrawiam

LolLolLolLol

Tak jak wyzej. Wyjdz i nie wracaj bo raczej nie masz tu czego szukac Smile


RE: Płatne typy/serwisy – co polecacie? - kyniu6 - 04-11-2015 07:59

No to panowie, zrzuta po 20e a za miesiąc spotykamy się na Hawajach :-D:-D


RE: Płatne typy/serwisy – co polecacie? - SokoleOko - 04-11-2015 13:53

(03-11-2015 18:59)enzovsky napisał(a):  Cześć, z kolegami wpadliśmy na pomysł zrzuty dla konkretnego typera. Mecze które oferuje cieszą się wielką skutecznością, 95%. Nie są to typy z kursami 1.8 - 2,5 tylko wahają się od 50 do 900. Jeden typ kosztuje 300 euro, dowiedziałem się tego z pisania z nim mailowo. Jak narazie mamy 4 osoby chętne do zrzutki, jednak szukamy jeszcze kilku coby rozbić koszty na jak najwięcej osób aby zapłacić jak najmniej. Jeśli będziecie zainteresowani to napiszcie na priv, wszystkie konwersacje, wykonywanie przelewów będę na bieżąco udostępniał. Aktualnie człowiek ten ma typ na weekend. Nie wiem jaki i jaka jest stawka, ale wydaje mi się, że jest on rzetelny. Nie pokazuje wygranych rzędu 80 tys euro na drukowanych kuponach jak to robi większość osób. Jeśli Ty i Ty będziesz zainteresowany zapraszam na priv, wyjaśnię wszystko jeszcze raz na spokojnie i rozwieję wszelkie wątpliwości.
Pozdrawiam

kurs od 50 ? to takie istnieją ?


RE: Płatne typy/serwisy – co polecacie? - zon - 04-11-2015 13:58

(04-11-2015 13:53)SokoleOko napisał(a):  kurs od 50 ? to takie istnieją ?

Pewnie 2 mecze z wysokimi kursami połączone w ako Smile Ale nie radziłbym wierzyć w takie bajki


RE: Płatne typy/serwisy – co polecacie? - Damkofr - 04-11-2015 14:07

(03-11-2015 18:59)enzovsky napisał(a):  Cześć, z kolegami wpadliśmy na pomysł zrzuty dla konkretnego typera. Mecze które oferuje cieszą się wielką skutecznością, 95%. Nie są to typy z kursami 1.8 - 2,5 tylko wahają się od 50 do 900. Jeden typ kosztuje 300 euro, dowiedziałem się tego z pisania z nim mailowo. Jak narazie mamy 4 osoby chętne do zrzutki, jednak szukamy jeszcze kilku coby rozbić koszty na jak najwięcej osób aby zapłacić jak najmniej. Jeśli będziecie zainteresowani to napiszcie na priv, wszystkie konwersacje, wykonywanie przelewów będę na bieżąco udostępniał. Aktualnie człowiek ten ma typ na weekend. Nie wiem jaki i jaka jest stawka, ale wydaje mi się, że jest on rzetelny. Nie pokazuje wygranych rzędu 80 tys euro na drukowanych kuponach jak to robi większość osób. Jeśli Ty i Ty będziesz zainteresowany zapraszam na priv, wyjaśnię wszystko jeszcze raz na spokojnie i rozwieję wszelkie wątpliwości.
Pozdrawiam
Kolego szkoda twoich pieniędzy oddaj lepiej na cele charytatywne wyjdzie ci na to samo.


RE: Płatne typy/serwisy – co polecacie? - vertez5 - 05-11-2015 08:01

Ktoś wyzej pisał o Betsms.pl widze sprawdziłem wszystko gra koszt smsa tylko 4,92 wiec jest ok i typy nawet spoko jak coś http://betsms.pl