Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaką szkołę wybrać ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jaką szkołę wybrać ? (/Temat-Jaka-szkole-wybrac-80648)



Jaką szkołę wybrać ? - Boniekk - 25-11-2013 22:23

Witajcie, chodzę do 3 gim, interesuje się komputerami, informatyką i technologią, moje oceny z przedmiotów przydatnych w tych dziedzinach : matma 4, fiz 3 (Niestety z fizy cienko mi idzie). Pytanie brzmi ? jaką szkołę wybrać ?
Czy może technikum informatyczne, czy może liceum mta-fiz (nie wiem czy w liceum dałbym sobie rade, a 4 lata w technikum trochę mnie odstraszają) W przyszłości chciałbym pracować w branży technologicznej, lub informatycznej lub komputerowej. Najchętniej pracowałbym jako jakiś konsultant firmy np. Netii lub EA lub coś w tym stylu, lecz ogółem każdą pracą w interesujących mnie branżach nie pochańbie.
Moglibyście mi doradzić ?


RE: Jaką szkołę wybrać ? - Albercik - 25-11-2013 22:55

Technikum, będziesz miał praktyki, będziesz mógł się zatrudnić na staż w jakiejś firmie informatycznej, a jeśli dobrze Ci pójdzie to będziesz mógł nawet zapewnić sobie etacik


RE: Jaką szkołę wybrać ? - asiorek - 25-11-2013 23:00

Dokładnie, ja jestem w TI i ja osobiscie ledwo ledwo jadę, leń w tyłku. Dużo zawodowcyh lekcji jest

zerknij na mój plan [Obrazek: 547018_546693638719031_1725959559_n.jpg]

nsk - naprawa sprzętu komputerowego
psk - przygotowanie sprzętu komputerowego
pup - przygotowanie urządzeń peryferyjnych czy jakoś tak Big Grin

w drugiej klasie masz praktyki, Osobiście myślałem nad zawodówką bo praktyki kasa, ale tyle samo moge dostawac meisiącznie od rodziców kieszonkowego jak się będe dobrze uczył, ale że mi to nie idzie to jestem tutaj na forum. Big Grin

Zdecydownie TI


RE: Jaką szkołę wybrać ? - warrrkek - 30-11-2013 18:36

Zdecydowanie technikum informatyczne, następnie jakaś praca i studia zaoczne Big Grin


RE: Jaką szkołę wybrać ? - K.O.M.B.E.K - 02-12-2013 19:38

Technikum Wink