Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Utrata hasła Icharge! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: iCharge (/Forum-iCharge-371)
+---- Wątek: Utrata hasła Icharge! (/Temat-Utrata-hasla-Icharge-80647)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Utrata hasła Icharge! - iCharge - 26-11-2013 13:21

Nie wytrzymujemy nerwowo, tworzymy promocję które są naprawdę wyjątkowe, tworzymy możliwość zarabiania na najwyższym poziomie. Dajemy możliwości których nie znajdziecie u konkurencji, a pomimo wszystko jesteśmy obrzucani na każdym kroku błotem i to jeszcze bezpodstawnie. Nie śpimy tylko realizujemy wasze wypłaty, a osoba tworzą wątki na forum perfidnie wykorzystuję sytuacje, żeby ukraść pieniądze. Jak ma wyglądać w takim razie nasz profesjonalizm, gdy nie mamy już sił? Możemy nie odpisywać na wasze oskarżenia, ale sytuacja będzie wyglądać jeszcze gorzej, brak mi słów. Nie śpię od 65h godzin, a czytając takie wątki po prostu wychodzę z siebie i staję obok.


RE: Utrata hasła Icharge! - FaDX - 26-11-2013 13:33

Panie Milioner nie spinaj się Pan bo Panu żyłka pęknie.
Ja tam nie mam nic do tego prócz zaliczania leadów. Bo 100% nie zaliczacie.


RE: Utrata hasła Icharge! - bolo9797 - 26-11-2013 13:38

A moze jakies dowody ?? Napisac sobie tez moge ..


RE: Utrata hasła Icharge! - Tidimel - 26-11-2013 13:47

Ja ogólnie wczoraj dostałem wypłatę. Zleconą w niedziele. Wczoraj zleciłem wieczorem kolejną i w panelu mam już że przelew wyszedł, ok 19 powinien być u mnie.

ICharge, jest możliwość podniesienia jeszcze wyżej stawek, dla najlepszych earnerów? Miałbym parę pomysłów na inne programy, jeszcze bym miał uwagi dot wyswietlania ostatnich zarobków. Gdzie mogę się kontaktować, aby było to w miarę sprawne?


RE: Utrata hasła Icharge! - Hrustus - 26-11-2013 14:04

podali mi nowe haslo na email chciałem sie zalogować ale znowu nie moge


RE: Utrata hasła Icharge! - edikiu - 26-11-2013 14:38

cóż ja nawet nie dostałem nowego hasła, rozumiem że to [email protected] jest email icharge? nie mogę sie zalogować a nigdzie indziej nie jest napisane.

@edit hej mam teraz chwilę czasu żeby odpowiedzieć bardziej szczegółowo :
- po pierwsze
Cytat:po **uj wam konta na których nie ma ani grosza?
mam nadzieje że nie było to skierowane do mnie gdyż na koncie miałem około 500zł zarobionych.
Cytat: konta na których nic nie było i chcieliście, a raczej chciałeś odzyskać zostaną zwrócone, chociaż powinna być od razu zarzucona blokada dla takiego użytkownika jak i na forum tak i na naszym programie partnerskim, ale że jesteśmy nad wyraz wyrozumiali dajemy "państwu" jeszcze jedną szansę.
-ok a konta na których były pieniądze? ponieważ wydaję mi się że piszecie o MOIM koncie jakby nie było na nim pieniędzy! pomimo iż przez weekend zarobiłem u was prawie 500zł!
Cytat:jesteśmy obrzucani na każdym kroku błotem i to jeszcze bezpodstawnie
-ciekawe że nagle straciłem dostęp do konta na którym miałem zrobione około 500zł pomimo iż napewno wpisuje poprawne hasło tak samo jak wiele innych osób w tym samym czasie!
Cytat:a osoba tworzą wątki na forum perfidnie wykorzystuję sytuacje, żeby ukraść pieniądze.
w jaki sposób chcę ukraść waszę pieniądze? chyba tylko dlatego że chce odzyskać konto, ale jeśli się mylę proszę mnie poprawić bo chyba nie do końca to rozumiem.

Wysłałem e-maile z prośbą o zastępcze hasło na [email protected] i [email protected]

Sprawa do tej pory nie rozwiązana, hasło do mnie nie dotarło pomimo iż:
Cytat:Żeby 2 osoby robiły takie zamęt, to jest naprawdę przegięcie.
Odpowiem w tym temacie gdy sprawa się wyjaśni narazię pieniędzy nie dostałem!


RE: Utrata hasła Icharge! - elo13 - 26-11-2013 19:46

tak jak mowilem bez podjazdu do icharge, najlepsze stawki i tyle, a tych smieci mentalnych typu ten gosc co zalozyl temat to zleccie mu wyplate i banik, zeby nie sial fermentu nie potrzebnego, ja mam zlecona dzis kolo 12 luzniutko pewnie bedzie jutro po 12 godzinie, myslalem, ze nigdy nie napisze przeruchanego cytatu rodem z gimnazjum, ale "jak sie nie podoba to wypierdal**" i tyle, jak bedziecie jeszcze icharge mi na pw odpowiadac to po stopach bede calowal Lol

@edit dostalem za ten post 50% czas skonczyc z prowo, icharge calym sercem za Wami! Wink


RE: Utrata hasła Icharge! - edikiu - 26-11-2013 20:30

kolego nazwałeś mnie śmieciem więc nie dziwię się że dostałeś 50%, i zaręczam cię że jeśli mi wypłacą na pewno nie będę już współpracował z icharge więc ban nie robi mi różnicy w tym przypadku.


RE: Utrata hasła Icharge! - elo13 - 26-11-2013 20:49

(26-11-2013 20:30)edikiu napisał(a):  kolego nazwałeś mnie śmieciem więc nie dziwię się że dostałeś 50%, i zaręczam cię że jeśli mi wypłacą na pewno nie będę już współpracował z icharge więc ban nie robi mi różnicy w tym przypadku.

nie nazwalem Cie smieciem, bo na pewno taki nie jestes, tylko Twoja mentalnosc, dla mnie to spora roznica, nie wiem czy Tobie to robi roznice, wyplaca Ci gosciu, nie wiem jak to jest, chyba sa we 2, szanowna Pani Weronika, ktora wiemy jakas jest i icharge jakkolwiek sie nazywa, ma troche spraw na pewno, ale wiem, ze wyplate dostaniesz Lol


RE: Utrata hasła Icharge! - edikiu - 27-11-2013 19:08

Od 3 dni hasła nie dostałem. Czy można wiedzieć kiedy mi je wyślecie?