Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis DziwneKomiksy.pl + fanpage (dobrze zarabia!) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Serwis DziwneKomiksy.pl + fanpage (dobrze zarabia!) (/Temat-Serwis-DziwneKomiksy-pl-fanpage-dobrze-zarabia-80642)

Strony: 1 2


Serwis DziwneKomiksy.pl + fanpage (dobrze zarabia!) - Leśniczy - 25-11-2013 20:58

1.Nazwa przedmiotu : Serwis internetowy dziwnekomiksy.pl

2.Opis przedmiotu : Strona opiera się na czarnym i abstrakcyjnym humorze, z resztą widać. Wzbiła się i nadal wzbija na komiksach które są tłumaczone na polski przeze mnie. Komiksy z mojej strony wielokrotnie trafiały na duże portale: sadistic.pl oraz kwejk.pl, stąd reklama. Serwis nie był reklamowany w żaden inny sposób. Fanpage z szybkim przyrostem, aktualnie 2800 fanów, 1300 osób "mówi o tym", spory zasięg. Z resztą pod postami można zobaczyć choćby w komentarzach dużą aprobatę i zainteresowanie ludzi.

Zarobki poprzez Google Adsense, Ostatni miesiąc (Listopad) - 141,73 Euro (~590zł), dzisiaj (1 Grudnia) do godziny 15:00 jest jak na razie 5,74 Euro, zarobki utrzymują się w tendencji wzrostowej.
Oczywiście wszystkie zarobki jestem w stanie udowodnić.

Kupujący dostaje ode mnie:

- Wszystkie pliki serwisu
- Bazę danych
- Domenę (utrzymywana w Aftermarket.pl, ważna do lipca 2014)
- Fanpage dziwnekomiksy.pl

Po więcej pytań oczywiście zapraszam na priv. Chciałbym ją sprzedać w miarę szybko ze względu na nadciągający okres świąteczno-urodzinowo-sylwestrowy. Jeśli do tego czasu nie znajdzie się chętny, zostawiam ją sobie.

CENA: 3600PLN, czyli mniej więcej półroczne zarobki, co jest myślę bardzo uczciwą ceną. Patrząc na to, że dziwnekomiksy zyskują nadal na popularności, koszt zakupu pewnie zwróci się nawet szybciej. Transakcja możliwa przez allegro. W razie pytań, wątpliwości, propozycji - proszę pisać.

Podaję od razu link do allegro http://allegro.pl/serwis-dziwnekomiksy-pl-fanpage-zarabia-i3761562818.html

3.Zdjęcia : brak

4.Kontakt : Prywatna wiadomość.
5.Cena : 3600 PLN
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Praktycznie dowolny, allegro jak najbardziej.


RE: Zarabiający serwis rozrywkowy - rozekrr - 26-11-2013 15:57

Może jakieś screeny jako dowód? Na słowo w tych czasach już ciężko wierzyć Wink


RE: Zarabiający serwis rozrywkowy - Leśniczy - 26-11-2013 16:58

Oczywiście, że jestem w stanie wszystko udowodnić, jeśli tylko zainteresowana zakupem osoba się do mnie o to zwróci. Z reszta edytowałem już pierwszy post. Wiadomo, że nikt nie jest w ciemię bity i nie uwierzy na słowo, szczególnie tutaj. Big Grin


RE: Serwis DziwneKomiksy.pl + fanpage (dobrze zarabia!) - Leśniczy - 03-12-2013 09:29

Stan na 2 grudnia:

Pierwszego zarobione 8,42€, wczoraj do północy uzbierało się 9,39€, co daje nam 17,81€ (70PLN) w dwa dni. Oczywiście na potwierdzenie udostępniam statystyki zainteresowanym.

Odpowiadając na pytania zainteresowanych: Główne trzy źródła ruchu to facebook, wejścia bezpośrednie/ruch z wyszukiwarki oraz sadistic.pl


RE: Serwis DziwneKomiksy.pl + fanpage (dobrze zarabia!) - chladek317 - 03-12-2013 10:38

jaki jest koszt miesieczny koszt utrzymania strony? Chodzi mi tutaj o jakis hosting itp


RE: Serwis DziwneKomiksy.pl + fanpage (dobrze zarabia!) - Leśniczy - 03-12-2013 10:51

Niziutkie, Poszło PW ze szczególami.


RE: Serwis DziwneKomiksy.pl + fanpage (dobrze zarabia!) - EwaG - 06-12-2013 13:12

Napisałam PW odnośnie statystyk, mogę liczyć na odpowiedź?


RE: Serwis DziwneKomiksy.pl + fanpage (dobrze zarabia!) - Leśniczy - 06-12-2013 13:22

Odpisałem. Pozwolę sobie też na małą aktualizację.

W ciągu pierwszych 5 dni grudnia serwis zarobił z reklam 45€, co daje nam ponad 200zł zarobku w ciągu niecałego tygodnia. Fanpage ma już ponad 3200 fanów. Strona, tak jak mówiłem, nadal się rozwija, zarobki również idą do góry, więc nie będzie ponownie wystawiona na sprzedaż, po zakończeniu bieżącego ogłoszenia, gdyż, tak jak mówiłem, albo sprzedam ją przed świętami, albo poradzę sobie bez tej gotówki w inny sposób, a serwis nadal będzie u mnie. Cena jak na razie pozostaje bez zmian, co czyni ją tym bardziej okazyjną.



Tak jak tez mówiłem, po bardziej szczegółowe statystyki zapraszam osoby zainteresowane kupnem. Dziękuję wszelkim malkontentom i ciekawskim


RE: Serwis DziwneKomiksy.pl + fanpage (dobrze zarabia!) - Bania - 08-12-2013 21:42

prosze o PW ze szczegolami


RE: Serwis DziwneKomiksy.pl + fanpage (dobrze zarabia!) - Leśniczy - 09-12-2013 16:59

Wysłane.

Mała aktualizacja zarobków:

7,90 €
Wczoraj

64,91 €
Bieżący miesiąc do tej chwili