Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakieś propozycje:) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jakieś propozycje:) (/Temat-Jakies-propozycje-80618)



Jakieś propozycje:) - hufsmoke - 25-11-2013 16:05

Cześć. Jestem posiadaczem profilu na pewnym portalu społecznościowym. Odwiedza mnie na nim dziennie +/- 300 osób. Mam jakieś szanse na zdobycie jakiejkolwiek gotówki? Adsense raczej nie wchodzi w grę.
+ pp.icharge również, zarobiłem 600 zł w jeden dzien, ale to bylo pod koniec wakacji. Teraz udalo mi się jedynie zebrać 100 zł w ciągu trzech dni. Zawsze coś, ale ludzie się już nie nabierają. Tak więc, jakieś propozycje, koledzy?
+ Mam jeszcze pytanie dotyczace adsense na youtubie. Otóż mam kanal na yt od +/- 1.5 roku. W kwietniu zalozylem adsensa i dodalem konto oraz wszystkie filmiki jako zarabiające. Wchodzę wczoraj na adsensa(zaniedbane, jakos od maja tam nie bylem) a tam co? Sumka 400 zł. Może ktoś ma pomysł skad to się tam wzięło? Oczywiscie wyslalem juz sobie kod pin oraz testową wplate, na razie czekam. Chodzi o to ze laczna suma wyswietlen moich filmow to okolo 130 tysiecy. Na czyms takim po prostu nie idzie zarobić takiej sumki - też patrzac po miesiacach w historii zarobków mam te 1-3 zł miesiecznie, a od kwietnia nie minelo raczej 150 miesięcy Smile Sumka + 390 zl pojawila sie wedlug adsensa juz na starcie konta, jak to mozliwe?
Dziekuje i pozdrawiam.


RE: Jakieś propozycje:) - hufsmoke - 26-11-2013 15:11

Odświeżam. + Chcę dodać, że stronę odwiedza nie 300 osób tylko +/- 1000 i mogę np dać tam jakiegoś linka w którego wejdzie +/- 200-300 osób. Tak wiec?


Jakieś propozycje:) - Hybrid1990 - 01-04-2018 15:42

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.