Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak to jest zrobione? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Jak to jest zrobione? (/Temat-Jak-to-jest-zrobione-80606)



Jak to jest zrobione? - boob92 - 25-11-2013 13:01

Wczoraj wrzuciłem filmik na yt

tytuł: 2
opis: brak
tagi: brak
kategoria: zwierzęta

miałem zamiar potrzymać go trochę i dopiero zacząć promować i pozmieniać tytuł etc po jakimś czasie

rano sprawdzam: oflagowany. Oflagowany, nie skasowany przez yt, tylko "zgłoszony przez społeczność"

Jak to jest możliwe?


RE: Jak to jest zrobione? - MartinS - 25-11-2013 13:06

Jeśli chcesz w taki sposób promować filmy, ustawiaj je jako NIEPUBLICZNY.


RE: Jak to jest zrobione? - boob92 - 25-11-2013 13:34

(25-11-2013 13:06)MartinS napisał(a):  Jeśli chcesz w taki sposób promować filmy, ustawiaj je jako NIEPUBLICZNY.

zazwyczaj tak robię, jednakże wtedy po upublicznieniu filmiku jako data przesłania jest data upublicznienia, a filmik i tak znika w kilaka-kilkanaście godzin

chodziło mi o to, żeby filmik posiedział na publicznym chociaż miesiąc, ale żeby go nie dosięgnęły flagi (bo nie dałoby się do wyszukać) i dopiero wtedy go promować.

Bo z tego co widzę i słyszę, to filmik ze stażem miesiąca ciężej oflagować niż filmik ze stażem 2 dni. Right?


RE: Jak to jest zrobione? - MartinS - 25-11-2013 14:43

To zależy też od ilości wyświetleń i ew. like'ów.