Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Informacja z Fotka.pl (Uwaga Spamerzy) Reksio waruje! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Informacja z Fotka.pl (Uwaga Spamerzy) Reksio waruje! (/Temat-Informacja-z-Fotka-pl-Uwaga-Spamerzy-Reksio-waruje-80591)

Strony: 1 2 3


RE: UWAGA ! Ważne Info! - daniel42na - 25-11-2013 02:25

Zmien "miejsce zarabiania" i po krzyku.
PS. zmien ten paniczny tytuł tematu :|


RE: UWAGA ! Ważne Info! - AnnaKa - 25-11-2013 02:25

Mam nadzieję że nie bo nikogo nie zmuszałem do wysyłania sms. Oby nie zapukali w najbliższym czasie . Także mimo wszystko potraktujcie to jako małe ostrzeżenie , muszę troszkę zwolnić ze spamem , i włożyć więcej pracy w moje promowanie na inny sposób. Mam nadzieję że skończy się to na blokadzie zakładania kont z danego ip, a czy fakt że mam neo coś zmienia ? I mail był tymczasowy ?

I jakby wszczęto jakieś postępowanie ile będę czekał na rezultaty aż przyjdą i mnie z domu wyprowadzą ?

@Up @2xUp

Tak ale to był jednak moderator a nie osoba która wysłała sms , mam nadzieję że jednak dobrze się to zakończy . Trochę się wystraczyłem bo gdyby to był jakiś użytkownik to ok ale nie mod.


RE: UWAGA ! Ważne Info! - GoodLecki - 25-11-2013 02:28

Możesz zrobić z tego fajny wykop z linkiem do bloga i zdobyć dobry traffic jeśli dokładnie do ciebie tak pisał jak jest wspomniane u góry i masz dobre screeny .Zrób temat a smaczki daj do pliku zawsze pare $ wpadnie plus z reklam na blogu . Wnioskuje że linki easy suba więc z niczym więcej lepiej się nie wychylać, gdyby to było co innego to nawet bym się pokusił o odszkodowanie od fotki (znaczy zrobienie małego szumu) bo jawnie cię napastował słownie i straszył . Też miewam styczność z tymi amatorami i zawsze kończy się na tym beka


RE: Informacja z Fotka.pl (Uwaga Spamerzy) Reksio waruje! - diabloo07 - 25-11-2013 02:30

Nie mam już sił facepalm


RE: Informacja z Fotka.pl (Uwaga Spamerzy) Reksio waruje! - AnnaKa - 25-11-2013 02:32

Dobrze już ok , przepraszam za sianie paniki , nie chciałem robic fermentu w dziale tylko powiedzieć byście uważali ja jednakże odpuszczę fotkę , bynajmniej na jakiś czas Smile innym życzę tam dobrych zarobków .


RE: Informacja z Fotka.pl (Uwaga Spamerzy) Reksio waruje! - GoodLecki - 25-11-2013 02:38

AnnaKa daj mi to konto?


RE: Informacja z Fotka.pl (Uwaga Spamerzy) Reksio waruje! - AnnaKa - 25-11-2013 02:42

Z fotki ? Jest czyste już , bo moja dziewczyna pierwsze co to usuń konto ale sie nie da bo przecież na tymczasowym mailu było i trzeba czekać 2 dni ... a kazałem Jej zrobić screena ...


RE: Informacja z Fotka.pl (Uwaga Spamerzy) Reksio waruje! - GoodLecki - 25-11-2013 02:43

szkoda że je usunęłeś Cool


RE: Informacja z Fotka.pl (Uwaga Spamerzy) Reksio waruje! - AnnaKa - 25-11-2013 02:46

Wiem ale napisałem do tego moderatora czy potwierdzi to co pisałem. w taki sposób czy to było oby napewno do mnie .
A i dostałem od niego ''kupę'' nawet mi bana nie dał dziwne.

@Up jak chcesz napisz na pw do czego byłoby Ci potrzebne


RE: Informacja z Fotka.pl (Uwaga Spamerzy) Reksio waruje! - GoodLecki - 25-11-2013 02:51

Już usunąłeś po wtokach