Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Informacja z Fotka.pl (Uwaga Spamerzy) Reksio waruje! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Informacja z Fotka.pl (Uwaga Spamerzy) Reksio waruje! (/Temat-Informacja-z-Fotka-pl-Uwaga-Spamerzy-Reksio-waruje-80591)

Strony: 1 2 3


Informacja z Fotka.pl (Uwaga Spamerzy) Reksio waruje! - AnnaKa - 25-11-2013 02:09

Witam Was serdecznie może to być fałszywy alarm ale troszkę się wystraszyłem nie powiem ..
Mianowicie na fotka.pl wysyłałem wiadomości do ludzi ale na zasadzie oni piszą do mnie ja im odpisuje a nie ja pierwszy.
Pisałem że zapraszam na stronkę i link.

Ale pewnego dnia czyli dziś trafiło na profil Reksio... Który napisał do mnie że mnie programiści namierzą , a Reksio okazał się moderatorem... nie zablokował mi konta itd... tylko ta wiadomość
cyt. ''Mam cię Ku**rwa spamerze'' ''programiści się toba zajmą'' i już nic więcej , próbowałem usunąć konto ale się nie da. Wiem że to może być różnie , więc jeśli mogę prosić odpowiedzcie mi czy to że regulamin jest na stronce mi pomoże wrazie co ?
Nie chcę siać paniki ale dotyczy to nie tylko EasySub ale innych stron Subskrybcji SMS.

Pozdrawiam Was i liczę że mi coś odpowiecie Smile


RE: UWAGA ! Ważne Info! - diabloo07 - 25-11-2013 02:11

Zależy, co pisałeś w wiadomości Wink


RE: UWAGA ! Ważne Info! - AnnaKa - 25-11-2013 02:12

Zapraszam na moją transmisję , ale coś czuję ze uznali każdą wiadomość z linkiem easysub jako moją .:/


RE: UWAGA ! Ważne Info! - daniel42na - 25-11-2013 02:15

To mało dotyczy easysub i "stron od sms". Ich mało obchodzi to że jest na stronce którą linkujesz regulamin czy go nie ma.
Ich interesuje to, że spamujesz i łamiesz ich regulamin Tongue


RE: UWAGA ! Ważne Info! - diabloo07 - 25-11-2013 02:15

Uznać to sobie mogą. Co do obaw to nie oceniam czy są uzasadnione czy nie, lecz jeśli pisałeś, że transmisja działa lub coś podobnego to podchodzi to pod art. 286 kk.


RE: UWAGA ! Ważne Info! - AnnaKa - 25-11-2013 02:17

Tak ale czy odpowiadanie na wiadomości i toczenie z ludźmi rozmów jest spamem ? Czy nie ?
W regulaminie mają że takie sytuacje mogą się zakończyć banem konta / usunięciem konta.

Rozumiem pisałem że innym działała ale nie zmuszam do wchodzenia .


RE: UWAGA ! Ważne Info! - diabloo07 - 25-11-2013 02:18

Nie przejmuj się spamem, bo za to co najwyżej Ci ban grozi.


RE: UWAGA ! Ważne Info! - AnnaKa - 25-11-2013 02:20

Rozumiem ale jak wezmą pod uwagę że to było wysyłanie sms premium ?


RE: UWAGA ! Ważne Info! - diabloo07 - 25-11-2013 02:22

Jeśli nie wprowadzałeś nikogo w błąd to spokojnie, regulamin jest.


RE: UWAGA ! Ważne Info! - Symbian - 25-11-2013 02:23

Luzik, mnie jak na ten moment 20 osób na policję podało Smile