Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Oszust (/Temat-Oszust-80559)

Strony: 1 2


Oszust - kordyl - 24-11-2013 17:16

Witam. Gość o GG 49105254 , podaje się za Stworkowaty, mówił że wymienia pieniądze, jednak jak sam się przekonałem, nie wymienia. Czy mogę odzyskać te pieniądze?


RE: Oszust - patryczek1425 - 24-11-2013 17:29

Wydaje mi się że nie chyba ..


RE: Oszust - Slight - 24-11-2013 17:31

Być może ma jakieś problemy z internetem. Widziałem, że to bywalec forum, więc trochę wątpię, że Cię oszukał specjalnie..


RE: Oszust - Stworkowaty - 24-11-2013 17:31

Tak ja napisałem, następnym razem napisz na PW i sprawdź czy to napewno ja ponieważ wiele osób podaje się za kogoś, dziwne że się nie domyśliłeś po GG z początkiem 49 bo to zazwyczaj świeże GG.


@Slight, czytaj ze zrozumieniem, ktoś się podaje za mnie, a nie ja. ^^ Moje GG zaczyna się na 1037.. Wink


RE: Oszust - Qwik - 24-11-2013 17:33

Za głupotę się płaci.


RE: Oszust - MartinS - 24-11-2013 18:22

Tak się kończą interesy przez GG Xpokerface


RE: Oszust - kordyl - 24-11-2013 18:24

mądry Polak po szkodzie Wink a tak na przyszłość znacie kogoś kto by wymienił Payza na skrill? Tym razem bez zbędnych niespodzianek?


RE: Oszust - Traw3k - 24-11-2013 18:48

I potem właśnie tacy oszuści są bezkarni, bo nikt takich spraw na policji nie zgłasza. Sami sobie właściwie jesteście winni. Typek oszukał Cię, zakładasz temat na forum - przez 5 minut ludzie widzą, że to jest oszust - Ty stwierdzasz "niewielka kwota, trudno, będę robił "lepsze" transakcje na przyszłość".

A co dzieje się potem? Ty zmądrzałeś, a oszust działa dalej. A za nim kilkunastu kolejnych, bo znają jego historię i wiedzą, że mogą oszukiwać.
To jest też powód, dla którego p. Konrad Cylka niemal bezkarnie oszukuje dziesiątki ludzi w Internecie i dalej może swobodnie siedzieć na kanapie w mieszkaniu, popijając drinki za pieniądze innych ludzi.

I nieważne, czy to jest wymieniona złotówka, czy dziesięć tysięcy - oszustwo jest oszustwem i to zgłasza się w Wydziale do Spraw Przestępczości Gospodarczej na najbliższym komisariacie.

Pozdrawiam


RE: Oszust - kordyl - 24-11-2013 18:54

Nawet jeśli zgłosisz na policje, a on nie ma dochodu, to i tak pieniędzy nie odzyskasz, bo nie będzie z czego sciągnać


RE: Oszust - Traw3k - 24-11-2013 23:09

No, proszę Cię. Smile

Jeśli jest to wyrok sądu, nakaz zapłaty i klauzula wykonalności to należność ściąga komornik. Jeśli jest to sprawa cywilna lub jest to mandat zwyczajny to może skarbówka.

A sposobów jest milion, od przyjścia i zabrania rzeczy, przez wejście na konto do zaczekania aż dana osoba zacznie pracować i wejścia na pensję.
Nie zgłosisz tej sprawy - będzie jasne, że przyzwalasz na działanie takich oszustów i właśnie chętnie podarowałeś drugiej osobie pieniądze, ot tak. A skoro tak zrobiłeś to na PW podam Ci numer konta, mnie też zrób przelew - przyda mi się. Smile

Pozdrawiam