Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odtwarzacz video pod blogi PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Odtwarzacz video pod blogi PPA (/Temat-Odtwarzacz-video-pod-blogi-PPA-80555)



Odtwarzacz video pod blogi PPA - Golona - 24-11-2013 16:16

Ostatnio zacząłem bawić się w PPA i nurtuje mnie jedno pytanie, czy można zrobić odtwarzacz video z "klikającym" przyciskiem play, który będzie otwierał w nowej zakładce stronę, jedynie z odtwarzaczem i po kolejnym kliknięciu play wyskakiwał będzie getway?

Jeśli jest to możliwe to w jaki sposób coś takiego zrobić, żeby był odtwarzacz i my jedynie pod niego będziemy podklejać tło?

Szukałem czegoś takiego i niestety nie mogłem znaleźć, jeśli ktoś by wiedział to proszę o wytłumaczenie, a jak ktoś ma jakieś ciekawe linki z informacjami o tym też chętnie poczytam Smile


RE: Odtwarzacz video pod blogi PPA - diabloo07 - 24-11-2013 16:24

Łatwo to zrobić przy pomocy css i html, mam gdzieś gotowy szablon do przerobienia to mogę podrzucić, na jego podstawie nie powinieneś mieć z tym problemu.


RE: Odtwarzacz video pod blogi PPA - Golona - 24-11-2013 16:35

(24-11-2013 16:24)diabloo07 napisał(a):  Łatwo to zrobić przy pomocy css i html, mam gdzieś gotowy szablon do przerobienia to mogę podrzucić, na jego podstawie nie powinieneś mieć z tym problemu.

Bardzo bym prosił Wink