Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Z-lister w maju:) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Z-lister w maju:) (/Temat-Rozwiazane-Z-lister-w-maju-8054)



[Rozwiązane]Z-lister w maju:) - tyndyk23 - 01-06-2010 23:30

Własnie zostałem szczęsliwym Z-listerem. Mam pytanko czy są jakieś nagrody tereaz typu koszulki albo coś takiego?


RE: Z-lister w maju:) - pkrecik6 - 01-06-2010 23:49

Mówili że od czerwca mają znowu zacząć wysyłać jakieś nagrody za Z-Lista


RE: Z-lister w maju:) - Yanke$ - 02-06-2010 07:23

Jeżeli zdobyłeś teraz Z-Lista, to koszulki nie będzie. Tech napisał newsa na ten temat - przeczytaj sobie. Tongue Mówią, że to COŚ przyjdzie na mejla Wink


RE: Z-lister w maju:) - Xkoniak - 02-06-2010 09:47

http://zarabiam.com/showthread.php?tid=7645 - Tu masz wszystko napisane :-)


RE: Z-lister w maju:) - tyndyk23 - 02-06-2010 11:44

Czyli darmowa tapetka na mejla? hehe ale się ośmieszą jak takie coś dadzaSmile mogliby dać jakies pzt dodatkowe albo PPSmile


RE: Z-lister w maju:) - pespe - 02-06-2010 11:47

ja zdobylem Z0lista w lutym na początku ii nie przysłali ;/


RE: Z-lister w maju:) - Yanke$ - 02-06-2010 13:39

Skoro tak mówisz, peespe, to znaczy, że Z-List zrobiony nieuczciwie. Obecnie posiadam dwa konta: na pierwszym koncie Z-List zrobiony nielegalnie (fakes), mejla w ogóle nie przysłali. Natomiast na drugim, stworzonym po to, aby dostać T-Shirta mejl przyszedł dosłowie po tygodniu.

Czyli niedobrze Tongue


[Rozwiązane][Rozwiązane]Z-lister w maju:) - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.