Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię kartę przedłacową/prepaid/płatniczą - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupię kartę przedłacową/prepaid/płatniczą (/Temat-Kupie-karte-przedlacowa-prepaid-platnicza-80537)



Kupię kartę przedłacową/prepaid/płatniczą - Pixel25 - 24-11-2013 12:05

1.Nazwa przedmiotu : Karta typu prepaid lub płatnicza z możliwością płatności przez internet.
2.Opis przedmiotu : Potrzebny mi tylko numer kary do weryfikacji konta programisty w Windows, karta musi zawierać 1zł tylko żeby potwierdzić wpłatę
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW lub gg 6477603
5.Cena : Daje doładowanie plus/orange 10zł lub wpłata na konto 5zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : po podaniu numeru i jego weryfikacji wysyłam doładowanie 10zł, albo 5zł na konto w zależności co się wybierze.
Z konta pobierze 1zł i dalej nie będzie już potrzebne.


RE: Kupię kartę przedłacową/prepaid/płatniczą - Jacuss - 25-11-2013 20:32

Raczej nikt nie sprzedaj swojej - lepiej kup na Allegro - szybciej i pewniej.

Wysłane z mojego GOCLEVER HYBRID przy użyciu Tapatalka


RE: Kupię kartę przedłacową/prepaid/płatniczą - Pixel25 - 26-11-2013 21:19

Już zamówiłem zwykłą pustą kartę, tylko musze poczekać aż dojdzie Smile


RE: Kupię kartę przedłacową/prepaid/płatniczą - Bartekk - 01-12-2013 21:00

Bzwbk uruchomił karty internetowe poczytaj sobie w Internecie na temat tych kart. Najlepszy sposób na twoja weryfikacje


Kupię kartę przedłacową/prepaid/płatniczą - surfer0700 - 01-12-2013 21:04

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.