Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przeróbek FG - ciąg dalszy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Przeróbek FG - ciąg dalszy! (/Temat-Przerobek-FG-ciag-dalszy-80526)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Przeróbek FG - ciąg dalszy! - daniel42na - 24-11-2013 13:23

Ale przecież FG będą miały taką samą role i postać jak wcześniej tylko inną wartość, po to żeby było łatwiej i wygodniej z nich korzystać.


RE: Przeróbek FG - ciąg dalszy! - Admin - 24-11-2013 13:32

Absolutnie nie próbuję Roxi, jeśli pomysł nie przejdzie mniej roboty dla mnie Big Grin
Po prostu staram się aby wszystkim żyło się tu jak najlepiej stąd pomysł, który w mojej ocenie jest dosyć ciekawy Smile
Reszta zależy od Was.


RE: Przeróbek FG - ciąg dalszy! - Majka - 24-11-2013 13:57

Roxi nie lubi nowinek.

Dołóżcie ankietę do tematu, zobaczymy co wyjdzie...


RE: Przeróbek FG - ciąg dalszy! - Scoobyx - 24-11-2013 14:24

Moim zdaniem to dobry pomysł. 1FG = 1 zł i po problemie lub ew. 10 FG = 1 zł. Jestem za wprowadzeniem tego w życie forum Wink


RE: Przeróbek FG - ciąg dalszy! - Boonys - 24-11-2013 14:54

Pomysł dobry... Tylko jak to wszystko wyjdzie w praniu?
Jeśli przejdzie ten pomysł, to można zlikwidować dział refback za pieniądze, bo to nie będzie miało sensu.
Jeśli chodzi o konkursy to chyba nic się nie zmieni, bo to nie problem zamiast 10 FG napisać np. 0,10, tak jak zostało napisane przez surfera.
Jak na razie dla pomysłu jestem nastawiony sceptycznie, konwencja może i dobra, ale nie wiadomo jak to się sprawdzi.
Myślę, tak jak napisała Majka, ankieta znacznie ułatwiłaby sprawę.


RE: Przeróbek FG - ciąg dalszy! - Traw3k - 24-11-2013 19:17

Przeliczenie jest okej, o ile wartość Forum Gold pozostanie dokładnie ta sama, czyli proporcjonalnie zmniejsza się nasz stan kont Forum Gold, jak i ceny w sklepiku. Bo inaczej niedługo forum gold urośnie do rangi bitcoina - nic tylko kupować póki tanie, a potem handlować...

Z drugiej strony Roxi ma trochę racji, bo na przykładzie skoro 1 forum gold ma mieć wartość 1 zł to nie wiem, komu chciałoby się bawić w jakieś wirtualne złoto, skoro można po prostu przesłać walutę... Tak samo forum to nie pralnia pieniędzy, będzie problem z wymianą na walutę. Wydaje mi się, że to żaden prestiż posiadać milion forum gold - skoro są mało użyteczne.

Chociaż ja w ogóle nie rozumiem idei forum gold i jestem tutaj nowy, więc może nie powinienem w ogóle pisać. Smile


RE: Przeróbek FG - ciąg dalszy! - Nortix - 24-11-2013 20:10

Moim zdaniem bardzo ciekawy pomysł jestem za.
ale mam jedno pytanie czy wtedy ceny kupna FG nie podskoczy do góry?


RE: Przeróbek FG - ciąg dalszy! - poczmail - 24-11-2013 20:17

@up

No przecież w pierwszym poście masz info, że propozycja dąży do tego, by 1 FG kosztowało 1 zł. Wystarczy spojrzeć i przeczytać. facepalm

Wartość 1 FG zdecydowanie się zwiększy, więc i cena pojedynczej sztuki musiałaby być adekwatna.


RE: Przeróbek FG - ciąg dalszy! - Roxi5017 - 24-11-2013 20:23

@Nortix w tym wypadku 260 FG będzie kosztować 260zl a nie 15 jak obecnie Tongue


RE: Przeróbek FG - ciąg dalszy! - Admin - 24-11-2013 20:51

(24-11-2013 14:54)Boonys napisał(a):  Pomysł dobry... Tylko jak to wszystko wyjdzie w praniu?
Jeśli przejdzie ten pomysł, to można zlikwidować dział refback za pieniądze, bo to nie będzie miało sensu.
Jeśli chodzi o konkursy to chyba nic się nie zmieni, bo to nie problem zamiast 10 FG napisać np. 0,10, tak jak zostało napisane przez surfera.
Jak na razie dla pomysłu jestem nastawiony sceptycznie, konwencja może i dobra, ale nie wiadomo jak to się sprawdzi.
Myślę, tak jak napisała Majka, ankieta znacznie ułatwiłaby sprawę.

Nie rozumiem Boonys jednej części - co ma to zmienić dla działu refback za FG? nie rozumiem jaka pojawi się zmiana przy wdrążeniu tego pomysłu przez którą ten dział straciłby sens.