Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
kupony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: iCharge (/Forum-iCharge-371)
+---- Wątek: kupony (/Temat-kupony-80513)

Strony: 1 2


kupony - themate0 - 23-11-2013 21:06

http://www.wykop.pl/ramka/1747722/bylo-oszustwo-na-wnuczka-teraz-jest-na-mc-donalda/
co o tym sadzicie koledzy?


RE: kupony - RiO32xz - 23-11-2013 21:10

ile było już takich akcji? pełno i wciąż ich jest, dobrze chociaż że jak ktoś raz tak zrobi to już sie do końca zycia nauczy żeby czytać regulaminy. teraz to tylko 5 zł na jakiś czas ale mogło być dużo gorzej.. sam jestem zdziwiony wystarczy podać kod który przyszedł na Twój telefon i automatycznie to akceptuje subskrybcje.. Jedynie co można poradzić to aby uważać i czytać co sie akceptuje Big Grin


RE: kupony - themate0 - 23-11-2013 21:11

no tak, ale jaka jest szansa, ze osoba zostanie ukarana za podszywanie sie pod MC Donald's Polska?


RE: kupony - milly93 - 23-11-2013 21:11

Jakby MC Donalds to zgłosił, to ktoś kto założył ten fanpage mógłby mieć nie fajnie. To już jest podszywanie pod firmę, w celu uzyskania korzyści majątkowych.


RE: kupony - themate0 - 23-11-2013 21:12

no ale sam kupon to jest podszywanie sie pod mc donalda, wiec icharge tez moze zostac w kazdej chwili zgloszone.


RE: kupony - RiO32xz - 23-11-2013 21:14

oczywiście że jest taka szansa ale czy tak bedzie? o ile "dzieci" wysyłające te sms nie zaczną hejcic na facebooku mc donalda to wątpie żeby zawracali sobie dupe o to że ktoś jest głupi, no ale jeśli sie uprą to współczuje autorom tej akcji na ich miejscu zrobiłym jakąś mało widoczną literówke w nazwie Tongue


RE: kupony - themate0 - 23-11-2013 21:16

literówką jest samo to, że brakuje jest spacja pomiędzy McDonald i brakuje 's na końcu Tongue


RE: kupony - milly93 - 23-11-2013 21:26

Właśnie w programie icharge nie ma oficjalnie żadnej nazwy, ani pełnego loga mcdonald. Tu działa tylko wyobraźnia ludzi. Poza tym nie sądzę że MCdonald będzie się fatygowało w sprawie tego fanpage'a. To jest za duża firma i myślę, że mają za dużo spraw na głowie. Na świecie jest pełno podróbek Maca i jakoś nic z tym nie robią.
[Obrazek: image.jpg]


RE: kupony - patryczek1425 - 23-11-2013 21:56

Wczoraj miałem dużo leadów z tego programu ale dziś prawie nic..


RE: kupony - edikiu - 23-11-2013 22:13

Ja tego programu nie ogarniam zniżka do 5 złotych na trochu jedzenia, taki głupi program a leady lecą jak szalone dziś z niego miałem 44 leady!!!