Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Icharge vs konkurencja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Icharge vs konkurencja (/Temat-Icharge-vs-konkurencja-80510)



Icharge vs konkurencja - -DemoNic- - 23-11-2013 20:14

Zrobiłem test sprawdzający obydwa pp. Przy użyciu 12 starterów Play'a z doładowaniem z kwotą startową 10 złotych.
Wysłałem sms'y z swoich linków polecających aby sprawdzić co który lead zalicza się w programie partnerskim i mam wyniki!

Na 12 wysłanych sms'ów w Icharge zaliczyło mi 5 lead'ów za które otrzymałem 7 złotych od sztuki.

Na 12 wysłanych sms'ów od konkurencji otrzymałem 7 zalicznoych lead'ów za które otrzymałem 2.5 złotego od każdego lead'a.

Nie ulega wątpliwości, że obydwa programy robią nas w **uja, Icharge zalicza co 3 lead'a, z kolei konkurencja co 2, ale musimy pamiętać o dużo niższej stawce.

Wynik końcowy
Icharge - 35 zł
Konkurencja - 17.5 zł

Nie ulega wątpliwości, że Icharge jest definitywnie lepszym programem, na którym można zarobić 2 razy więcej, ale tak samo jak konkurencja oszukuję swoich użytkowników. Biznes to biznes, ale zamiast dawać niewyobrażalnie wielkie stawki może powiedzielibyście prawdę?


RE: Icharge vs konkurencja - Roxi5017 - 23-11-2013 20:18

Po co robisz 2 taki sam temat ? Zgłoszone Wink


RE: Icharge vs konkurencja - surfer0700 - 23-11-2013 20:19

A smoki w Twoim teście też latały? bekabeka


RE: Icharge vs konkurencja - -DemoNic- - 23-11-2013 20:19

2 takie same tematy? Jeden jest w dziale Icharge a drugi u konkurencji. Więc mam prawo do stworzenia Wink


RE: Icharge vs konkurencja - makingmoney - 23-11-2013 20:26

Twój test jest tak samo wiarygodny jak i Ty, "świeżaku".
Nie wniosłeś nic nowego i nikogo do niczego nie przekonałeś.


Icharge vs konkurencja - Admin - 24-11-2013 10:30

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.