Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
System Handicapowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: System Handicapowy (/Temat-System-Handicapowy-80477)

Strony: 1 2 3 4


System Handicapowy - typomix - 23-11-2013 13:52

Witam Wszystkich Smile
Odkryłem pewną metodę zarabiania u Bukmachera.
Metoda opiera się na Handicapach,mogę zdradzić jedynie,że chodzi o ilość goli w danym meczu.
Nie byłoby w tym nic dziwnego ale obliczyłem na swoim przykładzie,że na 42 typy weszły aż 39!
To oznacza,że skuteczność owego Handicapu jest nieziemsko duża.
Oczywiście tego Handicapu nie używa się na każdy mecz i ligę.
Kursy nie są za wysokie bo na poziomie 1,3-1,4 ale stawiając 2 typy na jednym kuponie i za minimum 100zł to zaczyna się zysk.
Kto chciałby zarabiać tym sposobem,proszę o kontakt przez GG:47835206


RE: System Handicapowy - kialux - 23-11-2013 16:17

Ciekawe, ciekawe ...

Znając życie już wyceniłeś swój 'system' ?


RE: System Handicapowy - mareczek - 23-11-2013 20:54

Uwaga zdradzam 'system'. To moj domysl, ale naprawde nie trudno na to wpasc. Wyglada to mniej wiecej tak: szukasz meczow w ktorych kurs na over 2.5 wynosi 1.30-1.50. Polecam lige holenderska 1 jak i 2. Do tego mecze super do rych druzyn ze slabiakami np city, bayern,real itp. Wiadomo o co chodzi. W takich meczach over 2.5 ma kurs w przedziale ktory podalem wiec obstawiamy under 4.5 po kursie 1.20-1.40. Mysle ze chodzi o to. Pisales handicapy. Ja w sumie opisalem over/under ale handicapy opieraja sie na tym samym. Faworyt ze slabsza druzyna. Dajesz handi +4 kiedy faworyt gra u siebie. Oczywiscie mowa tu o faworytach z gornej polki psg, chelsea, barca itd. W sumie jak tak popatrzec to rzadko wygrywaja roznica
4 bramek i wiecej a w przypadku 4 i tak buki
daja zwrot chyba.

Edit: na bet365 real madryt - valladolid valladolid +4 @ 1.33. Wlasnie o to chodzi


RE: System Handicapowy - krilan - 24-11-2013 14:40

to i tak duże ryzyko co pokazała wczorajsza kolejka ligi hiszpańskiej. Ja sam obstawiłem wygraną realu z handicapem -1 po kursie 1,83 a wygrali 5:0, to się bardziej opłaca Smile


RE: System Handicapowy - diabloo07 - 24-11-2013 14:44

@[mareczek] autor tematu mówi też o overach/underach, ale nazywa to handicapem Lol


RE: System Handicapowy - typomix - 24-11-2013 15:34

I teraz tak mój system opiera się na golach i nie chodzi mi o over/under 2,5 goli.
W tym systemie chodzi o "dodatkowa suma goli w cały meczu".
Podam przykład,kurs na powyżej 1,5 goli w meczu to 1,3 i takie typy mnie obchodzą lub poniżej 3,5 goli w meczu kurs 1,35.
Oczywiście grając tym systemem trzeba znaleźć ligę i zespoły w których owe Handicapy wchodzą,mi to nieźle wychodzi Smile


RE: System Handicapowy - mareczek - 24-11-2013 16:27

Probowalem over 1.5 . Nie jest takie zle ale nic pewnego. Mozna trafic 30 overow a potem miec serie 10 nietrafionych. Im wiecej typow na kuponiw tym mniejsze szanse. Normalne. Zostawilem to bo jak pisze czarna seria i nie dosc ze tracisz to co zarobiles to jeszcze jestes na minus.


RE: System Handicapowy - typomix - 24-11-2013 17:29

Ale jak już wcześniej pisałem trzeba umieć znaleźć odpowiednie ligi i zespoły gdzie się takie Handicapy zdarzają czyli trzeba analizować i jeszcze raz analizować.
Po drugie nie stawiaj nigdy na jednym kuponie po 10 takich typów bo to nie ma sensu jeśli chcesz zarabiać stale to albo stawiaj single po stałej stawce na każdy typ lub po 2-3 typy na jednym kuponie.
Takim sposobem będziesz miał stały zysk.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania pisz na GG,wszystko ci wytłumaczę.


RE: System Handicapowy - typomix - 25-11-2013 17:49

Pokazę wam na czym to polega:
Typy na próbę:
Malaga vs Atl.Bilbao Dodatkowa Suma goli powyżej 1,5 Kurs-1,30
As Roma vs Cagliari Dodatkowa Suma goli poniżej 3,5 Kurs-1,33


RE: System Handicapowy - typomix - 26-11-2013 00:04

No i proszę,pisałem wam,że to jest naprawdę fajna sprawa tylko trzeba wiedzieć na kogo postawić,ja nie mam z tym problemu i dzięki temu 90% typów mi wchodzi Smile