Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odrzucony: film został skopiowany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Odrzucony: film został skopiowany (/Temat-Odrzucony-film-zostal-skopiowany-80471)

Strony: 1 2


Odrzucony: film został skopiowany - ggghhh421 - 23-11-2013 12:22

No wiec dzisiaj sobie patrze a tam w większości moich filmów napis: Odrzucony film został skopiowany. WTF? sam robie filmy, hacki więc dlaczego niby skopiowany? Mam go w menagerze filmów ale jest on jako prywatny i wszystkoe moje like,komeny i viewsy sie wyzerowały, myślicie że opłaca się mu na nowo nabijać statyskyki ? i dlaczego osądzili mnie ze skopiowany skoro sam stworzyłem ten film...


Dodam że do tego kazdy film który mi usuneli jest teraz na koncie jakiegoś cwaniaczka... skopiował mój film i wysłał że to ja skopiowałem od niego? Co moge z tym zrobić ?

Dodam jeszcze ze dodawałem znaki wodne i na filmie który ktoś mi ukradł widnieje nazwa mojego bloga..


RE: Odrzucony: film został skopiowany - CreepyUploader - 23-11-2013 12:37

Mówisz o youtubie?


RE: Odrzucony: film został skopiowany - ggghhh421 - 23-11-2013 12:54

tak


RE: Odrzucony: film został skopiowany - Domel32 - 23-11-2013 13:03

zrób to samo co on zrobił czyli zgłoś te filmiki do yt to jemu też zablokują


RE: Odrzucony: film został skopiowany - ggghhh421 - 23-11-2013 13:10

ale zgłosić jako łamanie praw autorskich czy jakie zgłoszenie wybrać ?


RE: Odrzucony: film został skopiowany - Domel32 - 23-11-2013 13:23

jeżeli jesteś autorem tych filmów i ktoś je skopiował od Ciebie to jest to naruszenie praw autorskich i taki typ zgłoszenia powinieneś wybrać


RE: Odrzucony: film został skopiowany - ggghhh421 - 23-11-2013 13:32

(23-11-2013 13:23)Domel32 napisał(a):  jeżeli jesteś autorem tych filmów i ktoś je skopiował od Ciebie to jest to naruszenie praw autorskich i taki typ zgłoszenia powinieneś wybrać

Kurde ale czy to wszystko muszę im podawać? ;x


[Obrazek: r77sx6.jpg]


RE: Odrzucony: film został skopiowany - Domel32 - 23-11-2013 14:28

No tak .Te pola są obowiązkowe i jeśli ich nie uzupełnisz to nie wyślesz zgłoszenia. A czy wpisać prawdziwe dane hmmm...domyśl się Smile


RE: Odrzucony: film został skopiowany - Jacuss - 23-11-2013 20:53

Lepiej nie ryzykowac podajac realne dane. Lepiej zainwestuj w konta YT i flaguj mu filmiki i pamietaj - nie flaguj z kont gdzie masz filmy z PPA..

Wysłane z mojego GOCLEVER HYBRID przy użyciu Tapatalka


RE: Odrzucony: film został skopiowany - ggghhh421 - 24-11-2013 11:26

(23-11-2013 20:53)Jacuss napisał(a):  Lepiej nie ryzykowac podajac realne dane. Lepiej zainwestuj w konta YT i flaguj mu filmiki i pamietaj - nie flaguj z kont gdzie masz filmy z PPA..

Wysłane z mojego GOCLEVER HYBRID przy użyciu Tapatalka


Wiem właśnie już raz się na tym przejechałem, flagowałem z kont gdzie miałem filmy no i wszystkie moje filmy zostały usunięte ;x