Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na zarobek, Lista chętnych osób. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Pomysł na zarobek, Lista chętnych osób. (/Temat-Pomysl-na-zarobek-Lista-chetnych-osob-8047)

Strony: 1 2 3 4


Pomysł na zarobek, Lista chętnych osób. - joke16 - 01-06-2010 19:45

Otóż dzisiaj Bolt dał bardzo dobry pomysł jak zarobić na Sharecashu, a więc przejdźmy do sedna sprawy. Zbieramy grupę ludzi każda osoba kupuje premium account na 3 dni, każdy z userów dodaje po 5 plików(txt. lub obrazek) i każdy każdemu pobiera to 5 plików i tak każda osoba ma 95 pobrań po jakieś 0.8$ co daje 76$. Myśle że opłaci się zainwestować to 4$ i zarobić na tym 72$. Zapraszam do dyskusji i sugestii na ten temat, oraz proszę o wypisanie kto by był chętny, a ja w pierwszym poście będę tworzył listę(Lista jest do 20, ale jak będzie więcej chętnych to nie ma problemu można dopisać, im więcej tym lepiej Smile).

Decydować się mamy czas do 7 czerwca żeby zdążyć z wypłatą.

Nie masz kasy na koncie paypal? Doładuj je przez allegro np. http://allegro.pl/item1060295667_platnosci_paypal_przelew_pay_pal_wplata_wyplata.html

Znalazłem na temat premium:
EN
Cytat:Premium Users
Register now as a Premium User and experience direct downloads with no wait time, advertisements, or surveys!

PL
Cytat:Zarejestruj się teraz jako użytkownik premium, pobieraj bez czekania, badań i reklam


Lista:
1.Joke16
2.Bolt
3.rajmek126p
4.matt88
5.Razer
6.CBOS
7.Gumowy
8.Paskur
9.LFC_Gerrard
10.SZAFI
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.


RE: Pomysł na zarobek, Lista chętnych osób. - Bolt - 01-06-2010 19:47

Ja oczywiście się wpisuje Smile


RE: Pomysł na zarobek, Lista chętnych osób. - rajmek126p - 01-06-2010 19:48

hmm no pewnie bym mogł kupic te premium ale nawet 0.1$ nie mam ;/
edit: i ja ^.^ jeżeli ktos pozyczy 4$ to czemu nie ?? moge nawet po 20 razy komuś sciagac Smile


RE: Pomysł na zarobek, Lista chętnych osób. - matt88 - 01-06-2010 19:56

Ja jestem chetny jak juz pisalem wczesniej.

linki mozna by wrzucic do jdownloadera czy tego typu programu i pobrac, bylo by szybciej ( pomysl bolta) a pozniej dac screeny na dowod ze pobralo sie pliki


RE: Pomysł na zarobek, Lista chętnych osób. - max18 - 01-06-2010 20:04

dobre :]


RE: Pomysł na zarobek, Lista chętnych osób. - CBOS - 01-06-2010 20:33

Piszę się na to - jak wykupić premke?

Premkę wykupuję na swoje konto to co uploaduje czy osobno?


RE: Pomysł na zarobek, Lista chętnych osób. - Bolt - 01-06-2010 20:38

Na razie nie kupuj. Szkoda pieniędzy. Gdy będzie dużo osób to wszyscy kupujemy premke za 4$ na 3 dni i styknie Smile Chyba, że chcesz to można sprawdzić ile będzie nam naliczało za pobranie


RE: Pomysł na zarobek, Lista chętnych osób. - CBOS - 01-06-2010 20:40

Rozumiem na razie tylko próbowałem jak to się kupuje i tutaj pojawia się moja obawa, mianowicie zalogowałem się na swój PAYPAL a tam pokazała się automatycznie opcja zapłaty kartą.

Czy lepiej najpierw zdeponować środki na paypalu i bezpośrednio z niego zapłacić?


RE: Pomysł na zarobek, Lista chętnych osób. - Gumowy - 01-06-2010 20:42

Jak coś to się dopisuje Wink


RE: Pomysł na zarobek, Lista chętnych osób. - CBOS - 01-06-2010 20:45

Pobieralibysmy tylko po 1 pliku od każdego?

Gdzie w opcji konta jest mozliwość wykupienia premki?