Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie do posiadajach Fanapage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pytanie do posiadajach Fanapage (/Temat-Pytanie-do-posiadajach-Fanapage-80468)

Strony: 1 2


Pytanie do posiadajach Fanapage - szufliko - 23-11-2013 11:15

Macie go na fikcyjnym czy realnym koncie facebook? Na ktorym lepiej sie oplaca?


RE: Pytanie do posiadajach Fanapage - Majka - 23-11-2013 11:16

Na fikcyjnym. Najlepiej mniej na 2-3 kontach. Czyli mianuj administratorem sam siebie na innym koncie.


RE: Pytanie do posiadajach Fanapage - Vister81 - 23-11-2013 11:17

Różnicy większej nie ma, choć realne konto zawsze daje Ci większą szanse, że nie zostanie zablokowane.

Do tego - nałóż menadżera na dwa swoje konta, jedno fikcyjne, drugie realne Smile


RE: Pytanie do posiadajach Fanapage - XantiuM - 23-11-2013 11:36

Ja mialem na realnym 4 fp Wink 2 sprzedałem 1 zbanowali i 1 został Wink


RE: Pytanie do posiadajach Fanapage - szufliko - 23-11-2013 14:00

mialem fanpage-malego na fikcyjnym koncie no i niestety ban. dzieki za porady z tymi menadzerami. Zrobie tak jak mi radzicie....


RE: Pytanie do posiadajach Fanapage - choli11 - 23-11-2013 14:45

Zalezy tez od tresci fanpage.Jesli jest na granicy przekroczenia , zlamania regulaminu to lepiej na fikcyjnym.
Jesli jest inaczej to na realnym mozna , czemu nie.


RE: Pytanie do posiadajach Fanapage - ascanio - 23-11-2013 18:33

Trzymałbym raczej na fikcyjnym. Nie wiadomo do czego fb się doczepi.


RE: Pytanie do posiadajach Fanapage - RiO32xz - 23-11-2013 19:07

Również uważam że lepiej trzymać na fikcyjnym. Nawet po sprzedaniu fp możesz dostać bana. Opisze moja akcje wrzucałem zdjecia rozrywkowe na mój fp po czym go sprzedałem po pół roku dostałem bana na tydzień na moje realne konto nie mając nawet do niego uprawnień.. Tongue


RE: Pytanie do posiadajach Fanapage - danielkos83 - 14-01-2014 23:55

Ja mam na kilku kontach. W razie czego gdyby jedno zbanowane zostało.


RE: Pytanie do posiadajach Fanapage - sterngre - 20-01-2014 21:37

zawsze miej na kilku kontach, Smile niestety administracja fb często doczepia się o byle co i lecą bany. Ja zawsze trzymam na fikcyjnym Wink