Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlece wykonanie elementów graficznych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlece wykonanie elementów graficznych (/Temat-Zlece-wykonanie-elementow-graficznych-80454)



Zlece wykonanie elementów graficznych - sheko12 - 22-11-2013 20:59

Witam


Zlece wykonanie grafiki na potrzeby mojego projektu (forum).

Obecnie potrzebuje wykonać:
  • Logo
  • banery reklamowe
  • Awatary
  • Userbary
i innych prac, tych pierdołowatych i też nie Wink

Wymagam od grafika stażu w branży, która myśle, iż może wpłynąć na jakość tworzonego elementu, znajomość ''Gimp'' lub ''Photoshop'' na poziomie zaawansowanym również mogła by wchodzić w gre Wink
Chciałbym wykonać powyższe elementy w rozsądnej cenie, plus wykonać w jak najszybszym czasie ponieważ zależy mi na czasie.

Grafikowi mogę zaoferować stałą współprace dzięki której ja i on zyska Smile chciałbym również by zainteresowana osoba była wobec mnie uczciwa, jest to cenna wartość w człowieku któremu coś zlecam.

Kontakt zemną poprzez GG: 38069076 lub E-mail: [email protected]

Płatność :PayPal, Przelew bankowy, Doładowanie do telefonu

Dziękuję Wink


RE: Zlece wykonanie elementów graficznych - Bartekk - 04-12-2013 12:38

Znam grafika ktory chciałby się podjąć zadanie proszę o wiadomość w której Pan umieści tematyka i co Pan chce miec umieszczone w logu i jaka kwota Pan dysponuje


RE: Zlece wykonanie elementów graficznych - Shiroe - 04-12-2013 12:39

Chętnie podejmę się wykonania. Smile


RE: Zlece wykonanie elementów graficznych - robertpromotion - 15-12-2013 19:15

jeśli dalej aktualne ,wykonam Smile


Zlece wykonanie elementów graficznych - surfer0700 - 28-02-2014 13:03

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.