Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Test icharge - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: iCharge (/Forum-iCharge-371)
+---- Wątek: Test icharge (/Temat-Test-icharge-80442)

Strony: 1 2 3 4


Test icharge - GoodLecki - 22-11-2013 17:33

Testowałem właśnie ten serwis i na 56 leadów zaliczyło 5, nawet wejść potrafi nie zliczać.
Test był wykonywany z 56 różnych lokalizacji w PL na 20 kartach playa, 15 tmobile,15 orange, i 6 virginach czyste nie wykorzystywane w PPA itp.
Jednak test dotyczył jednego linka umieszczany w różnych lokalizacjach, zrobie jeszcze testa chyba na dwóch innych wtedy sie wypowiem.
Na obecną chwilę wygląda to tak jakby zliczało co któryś lead tak że jednostkowa stawka za leada oscyluje w granicach 50gr. a nie 7zł Smile
Easy wychodzi przy icharge o wiele wiele lepiej.

Należy dodać że były one robione na kartach ze środkami poniżej kwoty wymaganej na tego smsa , jeszcze zrobię test na 10 kartach pełnych zobaczymy jaki procent zliczy.


RE: Test pp.icharge.pl - Dramat :) - iCharge - 22-11-2013 17:42

A brał pan pod uwagę fakt, że musi panu ściągnąć pieniądze z konta, aby lead'y został zaliczony?
W ogóle sama liczba 20 starterów do mnie nie przemawia i gdzie ma pan jakiekolwiek dowody potwierdzające rzekome wyniosłości?


RE: Test icharge - Qwik - 22-11-2013 17:49

Właśnie!
Napisać pierdoły każdy może ale dowodów to już Ci się nie chciało dodać i w ogóle wątpię aby ten test był przeprowadzony prawidłowo.


RE: Test icharge - GoodLecki - 22-11-2013 17:50

56 starterów, te 5 leadów co zliczyło były na 2zł do 4 z saldem wiec nie zlicza tylko tych co mają wymaganą kwotę na koncie jak mówisz .
Jednak zrobiłem błąd wygadałem się ze chce zrobić test na pełnych kartach i kto wie co ty tam teraz pozmieniasz więc poczekam pare dni i dopiero go zrobię Smile
Na razie jeszcze nie nazwe serwisu scamem , zrobię pełne testy wtedy się wypowiem w pełni. Byc może okaże się najlepszym jeśli za każdy wysłany sms 5zł dostane istotnie chociaż te 7zł wtedy nic tylko słać i zarabiać Big Grin

Qwik nie po to tyle kasy ładuje w różnego rodzaju testy aby się nimi dzielić potem.

ps. nie szukaj tego konta bo liczby troszke zmieniłem w poscie ale procentowość się zgadza Smile


RE: Test icharge - Qwik - 22-11-2013 17:51

Dowody!

"Qwik nie po to tyle kasy ładuje w różnego rodzaju testy aby się nimi dzielić potem."

To po co ten temat jest stworzony?


RE: Test icharge - iCharge - 22-11-2013 17:54

GoodLecki, proszę nagrać film potwierdzający, chętnie popatrzymy na rzekome oszustwo które tutaj pan insynuuje, bo na razie mamy pewną nieścisłość którą trzeba wyjaśnić, to leży w interesie naszych użytkowników, a nie damy się bezpodstawie obrażać.


RE: Test icharge - GoodLecki - 22-11-2013 18:13

Nic nie będe nagrywał i marnował kolejnych kart ani nic wam przedstawiał , nigdy tego nie robie i teraz też nie zamierzam a swoją opinie mam prawo wyrazić i nigdzie nikogo nie obraziłem.Zrobiłem test i przedstawiłem wyniki , możecie mi wierzyć lub nie, mi to jest obojętne .
Jak zrobie test na pełnych to również napisze tutaj wyniki i za darmo będe reklamował twój serwis.


RE: Test icharge - Stworkowaty - 22-11-2013 18:35

Gówno prawda że trzeba mieć coś na koncie, nawet na 0.00zł zalicza leady, jako iż frauduje na innych seriwsach i dobrze mi to wychodzi, to tutaj akurat zalicza śmiesznie bo zaliczyło 2 na 10 leadów. ^^
A najlepsze że nie liczy dobrze wejść że konwersja była lepsza.


RE: Test icharge - bios - 22-11-2013 19:22

Czego się po Kaszubskim spodziewacie? XD

Dużo osób już wypowiadało się o rzekomo dobrej konwersji iCharge, myślę, że nie ma tutaj co dyskutować Smile


RE: Test icharge - Danysuw - 22-11-2013 19:23

No to skoro to jest takie jawne, to dlaczego nadal jest dzial icharge?