Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co które wejście w link jest zaliczane? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: iCharge (/Forum-iCharge-371)
+---- Wątek: Co które wejście w link jest zaliczane? (/Temat-Co-ktore-wejscie-w-link-jest-zaliczane-80435)

Strony: 1 2


Co które wejście w link jest zaliczane? - matek697 - 22-11-2013 15:52

Witam, co które wejście w link przez ludzi jest pokazywane w "Kliknięć w twoje linki" ?

Pytam poważnie, na rozesłanie linku do ponad 500 osób zaliczyło mi tylko 70 wejść / 4 leady, gdzie na ES przy identycznym spamie zawsze ponad 200 wejść i konwersja 3-3.5%
Osoby same wpisują link w przeglądarce, nie są to klikane url (więc chyba bardziej czystego wejścia w link być nie może).

Czy to jest ta tajemnica niesamowitej konwersji w waszym serwisie?


RE: Co które wejście w link jest zaliczane? - choli11 - 22-11-2013 15:55

Może rzeczywiscie tylko tyle osob weszlo , zrob pare takich akcji i zobaczysz jaka srednia wejsc Ci wchodzi .
Nie wydaje mi sie, zeby ktos tam majstrowal.


RE: Co które wejście w link jest zaliczane? - matie996 - 22-11-2013 16:02

no według google shorter to na próbę rozeslalem linki to google pokazywalo 10 klikniec w link, a w programie 3 wejścia więc......


RE: Co które wejście w link jest zaliczane? - szamus200 - 22-11-2013 16:02

Pisali, że trochę wejść usuwają, żeby zwiększyć konwersję


RE: Co które wejście w link jest zaliczane? - matek697 - 22-11-2013 16:22

@up beka

Nie chce mi się robić testów ze skracaczem bo i tak wiadomo co by wykazał.


RE: Co które wejście w link jest zaliczane? - lorkos - 22-11-2013 16:48

Potwierdzam. Skracacz pokazuje mi 110 unikalnych wejść a w statystykach mam 50 wejść.Dzisiaj dla testu chciałam sprawdzić icharge-i jednak zostaję z easysub.Tam różnica między statystykami skracacza jest minimalna.


RE: Co które wejście w link jest zaliczane? - iCharge - 22-11-2013 17:33

Nie są usuwane, po prostu wejścia które się powtarzają nie są liczone w GA, a co za tym idzie nie są wyświetlane, jeżeli osoba była już na którejś z naszych stron jej ip automatycznie zapisuje się w bazie i nie wyświetla się po raz drugi. Zależne jest to od grupy docelowej, w przypadku gdy ktoś uderza do tych samych osób do których już ktoś z pp uderzył jego wyświetlenie się nie pokaże.

Jeżeli zależy wam na tym, aby zmienić system tak aby pokazywał każde wyświetlenie bez względu na to czy się powtarza czy nie, nie ma sprawy, ale będą to niepoprawne statystki, bo jak można nabrać 2 razy tą samą osobę?


RE: Co które wejście w link jest zaliczane? - matek697 - 22-11-2013 18:23

Czyli jeśli jakiś inny wasz użytkownik wrzucił doładowania gdzieś tam, ktoś mu wszedł w link to tego kogoś już mi nie zaliczy do statystyk np. internetu albo ask.fm? Leada zapewne też nie Xpokerface

W takim razie poprawcie te statystyki albo przestańcie z tymi bajkami o konwersji 30% (zresztą nawet bez liczenia tych wejść nie ma takiej konwersji).
Widać, że tutaj palce Kaszubski macza, w konia to się powinno robić subskrybentów a nie osoby, które u was zarabiają.

Ja już wam podziękuje, do widzenia.


RE: Co które wejście w link jest zaliczane? - iCharge - 22-11-2013 18:33

Lead'y zalicza wszystkie z których ściąga pieniądze, taki system do liczenia jest wdrożony przez GA, więc nie mamy zbyt dużo do mówienia.


RE: Co które wejście w link jest zaliczane? - szamus200 - 22-11-2013 18:39

no to ja podziękuje temu serwisowi skoro tak jest