Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
suby na youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: suby na youtube (/Temat-suby-na-youtube-80433)



suby na youtube - ggghhh421 - 22-11-2013 15:08

Witam, powie mi ktoś skąd mam wziąć id kanału żeby dobić troche subów ? Kanału nie robiłem, po prostu zakładałem konto i pakowałem tam filmy, nie moge nigdzie znaleźć tego id..

I drugie pytanie czy jak nabijałem tylko like/viewsy/komenty i żadnych subów/favorites to czy to może być przyczyna usuwania moich filów? czy raczej to nie ma znaczenia ?


RE: suby na youtube - Bolt - 22-11-2013 15:24

Nie ma znaczenia brak subów i favów.
Co do id to po prostu wejdz w jakiś swój filmik i będzie wyświetlone że autorem jest Jan Kowalski, wciskasz to i przenosi cię na stronę twojego kanału, id to to co się znajduje po youtube.com/


RE: suby na youtube - ggghhh421 - 22-11-2013 15:30

a do wyższej pozycji mojego filmu jak to się ma?


RE: suby na youtube - Bolt - 22-11-2013 15:36

nie zaszkodzi, ma to na 100% jakiś tam wpływ na tą pozycję ale algorytm youtuba jest dziwny i ciężki do rozszyfrowania. Favy nie dają tak dużo ale trochę na 100%, suby za to powodują że twój filmik wygląda hmm pewniej? wiarygodniej Wink


RE: suby na youtube - Jacuss - 22-11-2013 21:29

Czytalem ze wszystko ma wplyw na pozycje Twoich filmow - nawet data rejestracji konta Smile

Wysłane z mojego GOCLEVER HYBRID przy użyciu Tapatalka


RE: suby na youtube - CreepyUploader - 22-11-2013 21:32

Im dłużej twoje konto ma na youtubie tym większy TRUST RANK.