Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dostałeś filtra na strone?! Sprzedam Liste "złych" backlinków z Twojej Strony! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Dostałeś filtra na strone?! Sprzedam Liste "złych" backlinków z Twojej Strony! (/Temat-Dostales-filtra-na-strone-Sprzedam-Liste-zlych-backlinkow-z-Twojej-Strony-80406)



Dostałeś filtra na strone?! Sprzedam Liste "złych" backlinków z Twojej Strony! - create - 21-11-2013 20:27

1.Nazwa przedmiotu :Lista Backlinków dzięki których twoja strona PPA dostała filtra i spadła nie wiadomo na która pozycję!
2.Opis przedmiotu : Witam wszystkich. Do sprzedania jak w nazwie tematu lista wszystkich backlinków które należy wyłączyć aby twoja strona wróciła na dawne pozycje w Google. Nie gwarantuję jej powrotu natomiast dzięki wyłączeniu ww. backlinków jest ogromne prawdopodobieństwo że twoja witryna znów powróci do "dawnych świetności". Listę wysyłam gotową w .txt, oraz zapewniam pomoc z mojej strony w jaki sposób ową listę z BL dodać do Google Webmastera by je wyłączyć. Strona na której proces się odbywa to http://linkquidator.com mój pakiet to Small Business który wykupiłem dziś za 115$(wliczając podatek). Jeśli chcesz się pozbyć uciążliwych BL a nie chcesz tracić aż 350zł na ich wykrycie ta oferta jest specjalnie dla Ciebie. Oferuje jedynie 4 miejsca !
3.Zdjęcia :
[Obrazek: evcz.png]

[Obrazek: r9m7.png]

[Obrazek: 2rmd.png]

4.Kontakt : PW
5.Cena : 70zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PP,mBank


RE: Dostałeś filtra na strone?! Sprzedam Liste "złych" backlinków z Twojej Strony! - grotaazy - 21-11-2013 22:19

link Big Grin


RE: Dostałeś filtra na strone?! Sprzedam Liste "złych" backlinków z Twojej Strony! - create - 21-11-2013 22:22

Link do czego?


Dostałeś filtra na strone?! Sprzedam Liste "złych" backlinków z Twojej Strony! - yazir - 28-12-2013 23:30

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.