Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Katalog Linkcentrum.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Katalog Linkcentrum.pl (/Temat-Katalog-Linkcentrum-pl-80378)



Katalog Linkcentrum.pl - Dares89 - 21-11-2013 13:47

Witam serdecznie,

Chciałbym zaprosić wszystkich zainteresowanych pozycjonowaniem witryny do dodania wpisu do mojego własnego katalogu stron www.


Dlaczego warto dodać wpis do LinkCentrum?
Ponieważ katalog powstał dzięki pasji, nie jest kolejnym zapleczem pozycjonera
Jest na bieżąco aktualizowany i usprawniany(wzbogacany o autorskie rozwiązania) dzięki temu, iż zainteresowaniem administratora jest webmastering oraz programowanie
Domena jest nowa (bez niewiadomej przeszłości) jednak już zyskała na wartości
Linki prowadzone do witryny pochodzą z zaufanych źródeł
Wpisy dodane do katalogu są sprawdzane co najmniej 2 razy dziennie
Cena wpisu nie jest wygórowana


Dodatkowo przygotowałem specjalnie dla forum zarabiam.com zniżkę!! Wszystkie osoby które podczas dodawania wpisu do katalogu w polu o nazwie "Uwagi dla moderatora" wpiszą : zarabiam.com otrzymają z automatu awans o jeden typ wpisu w górę!
Czyli zakupując wpis zwykły otrzymacie Państwo automatyczny awans na wpis premium, z wpisu premium na wpis gold. Natomiast przy wyborze wpisu gold zostanie on przedłużony automatycznie o dodatkowe 30 dni!

Zapraszam wszystkich serdecznie.

Również zapraszam na Blog mojego autorstwa gdzie również często pojawiają się promocje wpisu do katalogu jak i wiele innych porad odnośnie pozycjonowania stron www a także od niedawna sposobów na zarabianie w internecie.


RE: Katalog Linkcentrum.pl - Gimli - 21-11-2013 22:47

A to katalogi są jeszcze teraz coś warte? Z tego co wiem to po aktualizacjach algorytmu już prawie nie mają żadnej mocy.


RE: Katalog Linkcentrum.pl - Dares89 - 22-11-2013 09:23

Pewnie, że są, jakby nie były to by ich nie było. Wystarczy wejść na znane forum pozycjonerskie i zobaczyć jak interes na katalogach aż kwitnie. Warto tylko dodać, że przy pozycjonowaniu strony warto wybrać wartościowe katalogi, a nie te ze spamem czy z blacklisty. Katalogi pomagają przede wszystkim w szybszym indeksowaniu witryny jak i pozyskaniu dobrego back linka o ile katalog jest wartościowy. Warto przed dodaniem takiego wpisu przejrzeć katalog choćby takim narzędziem jak majesticseo lub ahrefs.


RE: Katalog Linkcentrum.pl - Dares89 - 11-12-2013 12:57

Kolejna promocja do 15.12.2013 do godź. 24:00 włącznie. Wszystkie osoby które zakupią wpis gold w katalogu LinkCentrum otrzymają dodatkowy miesiąc gratis! Także wpis gold będzie ważny przez dwa miesiące od daty dodania wpisu. Serdecznie zapraszam.