Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ruszam z nowym FP. Mam problem z promowaniem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ruszam z nowym FP. Mam problem z promowaniem (/Temat-Ruszam-z-nowym-FP-Mam-problem-z-promowaniem-80376)

Strony: 1 2 3


RE: Ruszam z nowym FP. Mam problem z promowaniem - Zły_Szeląg - 21-11-2013 15:50

Chyba najgorsza porada jaką można udzielić Jerk2


RE: Ruszam z nowym FP. Mam problem z promowaniem - Szaman1644 - 21-11-2013 15:50

(21-11-2013 15:45)fotka_buyer napisał(a):  Zainteresuj się ofertami na allegro odnośnie rozwoju FP

Tam zdobędziesz tylko sztucznych fanów. Nie polecam!


RE: Ruszam z nowym FP. Mam problem z promowaniem - Mariusz19 - 21-11-2013 16:05

Sztucznych oczywiście nie chcę. Nie muszę mieć 100 tyś fanów.. wystarczy kilka tyś, chcę by byli aktywni i czerpali z tego jakąś wiedzę.


RE: Ruszam z nowym FP. Mam problem z promowaniem - szufliko - 22-11-2013 17:54

może kup fanpage...


RE: Ruszam z nowym FP. Mam problem z promowaniem - Mariusz19 - 23-11-2013 00:02

Znalazłem jeden fajny. 2 999 zł... Smile

Czy zrobienie strony/bloga to dobry pomysł ?


Odp: Ruszam z nowym FP. Mam problem z promowaniem - v3XeR - 23-11-2013 00:25

Tak. Ale tematyka itd. Tu trzeba miec pomysl Big Grin

Wysłane z telefonu za kase zarobioną w sieci za pomocą TapaTalka


RE: Ruszam z nowym FP. Mam problem z promowaniem - RiO32xz - 23-11-2013 19:23

Jeśli masz zamiar inwestować w promowanie na fp to lepiej sobie kup jakiś na allegro..
Łatwo zdobywać lajki pisząć durne komentarze pod zdj innych fanpejdży ewentualnie kup fanów na allegro ale nie kupuj na facebooku Smile)


RE: Ruszam z nowym FP. Mam problem z promowaniem - Mariusz19 - 23-11-2013 23:15

Tylko, że jak kupię fanów na allegro to nic z tego nie będę miał tak naprawdę. Tak mi się wydaje bynajmniej.

Tak się zastanawiam, czy sam fp to nie za mało ? Marzy mi się prowadzenie swojej strony Smile Myślicie, że warto ruszyć ten temat ? Czy za wcześnie ?


RE: Ruszam z nowym FP. Mam problem z promowaniem - RiO32xz - 23-11-2013 23:19

Czemu nie, domeny nie są drogie jeżeli zrobisz coś popluarnego możesz ładnie zarobić a nawet jesli nie to chociaż spełnisz swoje marzenia Tongue
co do reklamy fanpagów to dodawałem dziś temat z grupą na fejsie gdzie jest "wymiana lajków" można dziennie po 100 lajków zarobić + zasieg każdy fan na wage złota(prawdziwy)


RE: Ruszam z nowym FP. Mam problem z promowaniem - Mariusz19 - 23-11-2013 23:22

Jestem dość obyty w internecie, jednak pojęcia informatyczne i różne tego typu są mi obce. Dałbym radę z taką stronką ?