Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Elbuchowy dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Elbuchowy dziennik (/Temat-Elbuchowy-dziennik-80374)

Strony: 1 2


Elbuchowy dziennik - elbowndg - 21-11-2013 13:06

No to czas założyć swój dziennik by nabrać znowu motywacji do zarabiania w necie.

Jakiś czas temu niemalże przestałem zarabiać w necie na rzecz pracy za granicą, pieniążki były dobre więc nie potrzebowałem dodatkowego dochodu.
Jednak jak to mówią, co dobre, szybko się kończy, tak też było w tym wypadku.
Pieniądze też zaczynają znikać z konta, a wpływy maleją. Auto na wodę nie jeździ więc czas się wziąć do roboty.

Ten dziennik ma być dla mnie swojego rodzaju motywacją do podjęcia działań w celu zapewnienia sobie płynności finansowej i nie tylko ale o tym dalej. (Posiadam też inny dochód niż praca w internecie także to będzie uzupełnienie niedoborów)

Będę prowadził tutaj 2 dzienniki na raz.
Pierwszy o moich zarobkach w internecie, drugi o aktualnej pasji czyli zdrowym i sportowym trybie życia (co niestety pochłania znaczną część mojego dochodu dlatego też by w tym trwać potrzebuje dodatkowych funduszy z "pracy" w necie) Ponadto można powiedzieć, że jestem z forum związany od samego początku jego istnienia, gdy było tu zaledwie kilkanaście/kilkadziesiąt tematów więc czas może dać coś od siebie i poprowadzić taki dziennik
Cytat:
CELE:

I. Do 15 lutego przyszłego roku uzbierać z pracy w necie 3000zł które przeznaczę na tatuaż
II. Ciągły i systematyczny rozwój fizyczny

Cytat:PLAN:
-- I --
1. Odnowić stary blog z hackami, odświeżyć linki, dodać nowe posty (aktualnie autopilot, co jakoś czas jakieś grosze wpadają)
2. Zagłębić się bardziej w strefę zarobku BTC i powoli kumulować coiny
3. Popracować troszkę na taskach, w szczytach formy miałem z tego niezły zarobek, no ale muszę się zagłębić bardziej i sprawdzić czy to jeszcze działa
4. Poszukać nowych metod zarobku (jeśli ktoś ma coś "specjalnego" to można się odezwać na priv, można zyskać ambitnego refa Smile)

-- II --

1. Utrzymać progres na siłowni i uczęszczać tam tak jak teraz czyli 4 dni w tygodniu
2. Raz w tygodniu basen
3. Raz w tygodniu crossfit
4. Raz w tygodniu piłka na hali
Dziennik będę starał się aktualizować możliwie najczęściej ale raczej nie będzie to codzienna aktualka, no ale zobaczymy na ile czas pozwoli
Pozdrawiam i życzę wszystkim wysokich zarobków i motywacji do pracy Smile



RE: Elbuchowy dziennik - fato - 21-11-2013 17:55

powodzenia!


RE: Elbuchowy dziennik - callbux - 07-12-2013 15:38

nadal zarabiasz?


RE: Elbuchowy dziennik - elbowndg - 14-12-2013 00:54

Cytat:PLAN:
-- I --
1. Odnowić stary blog z hackami, odświeżyć linki, dodać nowe posty (aktualnie autopilot, co jakoś czas jakieś grosze wpadają)
2. Zagłębić się bardziej w strefę zarobku BTC i powoli kumulować coiny
3. Popracować troszkę na taskach, w szczytach formy miałem z tego niezły zarobek, no ale muszę się zagłębić bardziej i sprawdzić czy to jeszcze działa
4. Poszukać nowych metod zarobku (jeśli ktoś ma coś "specjalnego" to można się odezwać na priv, można zyskać ambitnego refa Smile)

-- II --

1. Utrzymać progres na siłowni i uczęszczać tam tak jak teraz czyli 4 dni w tygodniu
2. Raz w tygodniu basen
3. Raz w tygodniu crossfit
4. Raz w tygodniu piłka na hali


No i odnieśmy się po tak długim czasie do tego.
Powróciłem ostatecznie do zarabiania 10 dni temu ze względu na to że kończyłem psiać prace licencjacką i brakowało mi czasu na zarobek.

PLAN:
-- I --
1. zrezygnowałem na razie z zarobku na PPA, blog w dalszym ciągu leci sobie na autopilocie i w dalszym ciągu co jakiś czas wpadają tam jakieś $
2. poczytałem troszke o BTC i innych kryptowalutach i stwierdziłem że to nie dla mnie ze względu na to że sprzęt do kopania jest za słaby a fundusze zbyt niskie by zainwestować
3. Na taskach chwile popracowałem i kilka $ zarobiłem, jednak zarobek w stosunku do nakładu pracy nie bardzo mnie zadowolił więc szukałem czegoś innego i tak przechodząc do punktu 4 sie stało
4. Zacząłem zarabiać na fires.pl jak do tej pory przez 7 dni pracy tam udało mi się zarobić 520zł z tej kwoty jak najbardziej jestem zadowolony

-- II --
1. Progres jak najbardziej trwa, wszystko pięknie, forma jest, masa rośnie, jedynie tylko jedna przykra sytuacja jest taka że w środę zachorowałem i w czwartek oraz piątek nie poszedłem na trening (no ale cóż to moja pierwsza absencja od dłuższego czasu)
2. Basen ze względu na pisanie pracy i kolokwia musiał odejść, myślę że wznowię go zaraz po nowym roku gdyż teraz do świąt mam dosyć napięty grafik
3. Niestety na crossfit na dworze już za zimno czyli jest odwołany do momentu aż zrobi się cieplej
4. Piłeczka na hali raz w tygodniu jak najbardziej obowiązuje Smile


CELE:
I. 570/3000zł
II. Ciągły i systematyczny rozwój fizyczny - PROGRES TRWA

Postaram się jeszcze raz przed świętami zaktualizować dziennik
Pozdrowionka Wink


RE: Elbuchowy dziennik - jaro225 - 15-12-2013 12:14

Powodzenia Ci życzęWink.
520zł w 7 dni, niezły wynik Wink.


RE: Elbuchowy dziennik - elbowndg - 01-09-2014 19:04

O przypomniało mi się że dzienni prowadziłem Big Grin
Otóż co do starego celu to udało mi się go niemalże zrealizować, uzbierałem około 2500 zł resztę dołożyłem z własnych odłożonych funduszy i się wydziarałem Smile

Wakacje minęły poobijałem się troszkę, czas wrócić do zarabiania.
Więcej szczegółów opiszę tu jutro, przeanalizuje możliwości, wyznaczę jakiś realny cel i będziemy się znowu tu widywać Wink


RE: Elbuchowy dziennik - elbowndg - 10-01-2015 09:51

Ja i mój dziennik LOL xD

Zaczynam go traktować jako notes do zapisania ważnych rzeczy Big Grin

W grudniu wróciłem w sumie do zarabiania przez neta. Jako że znalałem stałą w sumie dobrą pracę to zarobek z neta przeznacze na przyjemności. W tym wypadku kolejna dziara ;P

Także Cel to 1500zł

na ten moment w grudniu zarobione 450zł
w styczniu na razie 120, więc powoli do przodu Smile
Nie stawiam sobie jakiegoś celu na miesiąc/dzień gdyż praca nie pozwala mi na regularne zarobki jednak chciałby by było to 400zł+ miesiecznie a jak bedzie to sie okaze.

570/1500


RE: Elbuchowy dziennik - elbowndg - 16-01-2015 10:00

No to na ten moment w Styczniu mam zarobione
250zł Leadmore
20zł PV
150zł tanieaukcje
razem: 420zł

CEL: 870 / 1500


Powoli jakos się wszytsko zbiera, nie poswiecam na zarabianie zbyt wiele czasu maks godzinke dziennie także jestem zadowolony z aktualnych wyników Wink


RE: Elbuchowy dziennik - brozek123 - 16-01-2015 10:29

Powodzenia życzę Smile


RE: Elbuchowy dziennik - explrlz - 16-01-2015 11:00

Bardzo przyzwoicie! Oby tak dalej!