Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: iCharge (/Forum-iCharge-371)
+---- Wątek: Pytania (/Temat-Pytania-80313)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Pytania - iCharge - 21-11-2013 15:18

W takim razie, aby uniknąć nieporozumienia przekażę sprawę informatykom, jeżeli problem rzeczywiście występował (w co wątpię) zostanie przyznany panu zwrot pieniędzy+ dodatkowa rekompensata. Proszę do nas napisać na nasz firmowy email, aby bez spamu na forum rozwiązać problem.

Pozdrawiamy, Zespół Icharge.

Panie Killer, taki problem występuje po raz pierwszy, jeżeli rzeczywiście coś takiego zaistniało, obiecujemy, że wszystko naprawimy, dotąd nie spotkaliśmy się z takim problem. I proszę uwierzyć, że nasza konwersja jest wysoka, co mogą potwierdzić inni użytkownicy forum.


RE: Pytania - Killer - 21-11-2013 15:23

(21-11-2013 15:18)iCharge napisał(a):  W takim razie, aby uniknąć nieporozumienia przekażę sprawę informatykom, jeżeli problem rzeczywiście występował (w co wątpię) zostanie przyznany panu zwrot pieniędzy+ dodatkowa rekompensata. Proszę do nas napisać na nasz firmowy email, aby bez spamu na forum rozwiązać problem.

Pozdrawiamy, Zespół Icharge.

O jaki zwrocie pieniędzy piszecie? Chyba nawet nie zrozumiałeś problemu...
Niech właściciel zatrudni inną osobę do supportu na forum, bo w niemal każdym poście wypisujesz treści nie mające wiele wspólnego ze stanem rzeczywistym. Rozumiem chęć niesienia pomocy, ale skoro tematyka serwisów MT, jest dla osoby prowadzącej oficjalne konto niejasna to chyba pora coś z tym zrobić...


Problem dotyczy wszystkich użytkowników, a nie pojedynczego przypadku.

W sumie zdałem sobie sprawę że napisanie tego posta nic nie wniosło bo właściciel i tak go nie przeczyta Lol


RE: Pytania - iCharge - 21-11-2013 15:30

Z tego co widzę to tylko pojedynczy użytkownik ma taki problem, być może wystąpił jakiś błąd z powiązaniem strony przekierowującej, a konta. Nie jestem informatykiem, aby wyjaśnić panu sprawę, dlatego oficjalne wytłumaczenie uzyska pan po weryfikacji naszych informatyków.


RE: Pytania - Kordian998 - 21-11-2013 15:31

E-mail został wysłany Smile. Mogę wiedzieć w przeciągu jakiego okresu otrzymam odpowiedź?


RE: Pytania - iCharge - 21-11-2013 15:32

Jak tylko nasi informatycy będą w stanie to zweryfikować. (Do końca dnia na pewno)


RE: Pytania - Kordian998 - 21-11-2013 15:36

(21-11-2013 15:32)iCharge napisał(a):  Jak tylko nasi informatycy będą w stanie to zweryfikować. (Do końca dnia na pewno)
Dziękuję bardzo za szybką reakcję! Takiego supportu pozazdrościć, czekam na odpowiedź z niecierpliwością. Smile


RE: Pytania - aero2 - 21-11-2013 15:51

A ja mam inne pytanie, czy możecie moje ID podpiąć do kogoś innego?

Powiedzmy, że szukam mentora.


RE: Pytania - Symbian - 21-11-2013 16:00

Te Kaszubski, WhiteTime mi nie działa Undecided


RE: Pytania - badii - 21-11-2013 16:06

Wprowadzicie jakies szczegolowe statystyki?


RE: Pytania - iCharge - 21-11-2013 17:15

Szczegółowe statystki będą na dniach.