Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: iCharge (/Forum-iCharge-371)
+---- Wątek: Pytania (/Temat-Pytania-80313)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Pytania - iCharge - 20-11-2013 23:13

Właśnie zleciliśmy to informatykowi, będą = )


RE: Pytania - aero2 - 21-11-2013 14:30

Czy możecie zmniejszyć aktywacje z 4,92 zł na 2,46 zł codziennie, zwiększyło by to skuteczność.


RE: Pytania - Kordian998 - 21-11-2013 14:45

Dlaczego program "http://www.mobilnylte.pl/" nie zalicza mi wejść z YT? Miałem już grubo ponad 300 wejść unikalnych na link, więc ktoś musiał wejść także w link - na torze sprawdziłem czy nalicza osoby z komentarzu filmu YT i okazało się, że nie. Tutaj pojawia się pytanie - jest możliwość odzyskania straconych pieniążków?

https://www.youtube.com/watch?v=L3V2bO3h5ws - tutaj link.

@edit
Teraz dorobiłem spację w linku, więc ludzie żeby wejść będą musieli wkleić go w przeglądarkę i poprawić.


RE: Pytania - iCharge - 21-11-2013 14:46

Możemy, ale stworzenie nowej usługi trochę potrwa, musielibyśmy poczekać na akceptacje od sieci

Kordian998, być może dałeś bez linka przekierowującego? (bez Twojej końcówki?), a jeżeli tak nie jesteśmy w stanie sprawdzić ile wejść zostało nabitych, bo program sam w sobie działa na pewno bez zarzutów.


RE: Pytania - Kordian998 - 21-11-2013 14:48

(21-11-2013 14:46)iCharge napisał(a):  Możemy, ale stworzenie nowej usługi trochę potrwa, musielibyśmy poczekać na akceptacje od sieci

Kordian998, być może dałeś bez linka przekierowującego?

Wejdź na youtube - wszystko jest, link w opisie to: "http://www.mobilnylte.pl/ba9"

@edit
Mógłby Pan sprawdzić jak to wygląda? Jeżeli tak, to bardzo prosiłbym o pomoc, bo straciłem sporo pieniążków.


RE: Pytania - iCharge - 21-11-2013 14:56

Czy mógłby pan wysłać hasło z loginem na nasz email? To jest jedyna możliwość sprawdzenia, bo informatycy tworzą aktualnie nowe programy i są zajęci, sprawdzę wtedy na własną rękę i dam panu szybką odpowiedź. Jeżeli nie musiałby pan poczekać troszeczkę z tym, około 5h. A być może są to wyświetlenia bez pokrycia, tzn mało osób oglądających ten film skorzystało z wejścia w link przekierowujący. Program na pewno działa bez żadnych zarzutów.


RE: Pytania - Kordian998 - 21-11-2013 14:59

(21-11-2013 14:56)iCharge napisał(a):  Czy mógłby pan wysłać hasło z loginem na nasz email? To jest jedyna możliwość sprawdzenia, bo informatycy tworzą aktualnie nowe programy i są zajęci, sprawdzę wtedy na własną rękę i dam panu szybką odpowiedź. Jeżeli nie musiałby pan poczekać troszeczkę z tym, około 5h.
Profil odpowiednio zmieniłem (hasło) i wysyłam Panu na skrzynkę!


RE: Pytania - iCharge - 21-11-2013 15:04

Sprawdziłem i liczba przekierowań wynosi zaledwie 9, wszystko jest tak jak być powinno, być może sposób merytoryczny w jaki pan to przedstawił nie zachęcił potencjalnego użytkownika do przejścia w link, albo wyświetlenia zostały wygenerowane w sposób niewłaściwy (sztucznie nabite wyświetlenia), lub osoby z poza kraju widziały film i nie były w stanie w odpowiedni sposób zinterpretować tego co chce pan przekazać.


RE: Pytania - Kordian998 - 21-11-2013 15:11

(21-11-2013 15:04)iCharge napisał(a):  Sprawdziłem i liczba przekierowań wynosi zaledwie 9, wszystko jest tak jak być powinno, być może sposób merytoryczny w jaki pan to przedstawił nie zachęcił potencjalnego użytkownika do przejścia w link, albo wyświetlenia zostały wygenerowane w sposób niewłaściwy (sztucznie nabite wyświetlenia), lub osoby z poza kraju widziały film i nie były w stanie w odpowiedni sposób zinterpretować tego co chce pan przekazać.
Moim problemem jest to, że link, w który kliknie użytkownik YT nie nalicza się do liczby przekierowań, żeby się zaliczył trzeba skopiować go do przeglądarki i kliknąć enter, żadne inne przekierowania NIE DZIAŁAJĄ. Sprawdziłem to przy użyciu tor-a(przeglądarki zmieniającej IP), więc jednak jest problem, ponieważ próbowałem obu sposobów - kiedy wpisalem adres w przeglądarce i kliknąłem enter - zadziałało, kiedy wszedłem w link przekierowywany - nie działało. Dodam, że użyłem kilku adresów IP.


RE: Pytania - Killer - 21-11-2013 15:15

(21-11-2013 15:11)Kordian998 napisał(a):  
(21-11-2013 15:04)iCharge napisał(a):  Sprawdziłem i liczba przekierowań wynosi zaledwie 9, wszystko jest tak jak być powinno, być może sposób merytoryczny w jaki pan to przedstawił nie zachęcił potencjalnego użytkownika do przejścia w link, albo wyświetlenia zostały wygenerowane w sposób niewłaściwy (sztucznie nabite wyświetlenia), lub osoby z poza kraju widziały film i nie były w stanie w odpowiedni sposób zinterpretować tego co chce pan przekazać.
Moim problemem jest to, że link, w który kliknie użytkownik YT nie nalicza się do liczby przekierowań, żeby się zaliczył trzeba skopiować go do przeglądarki i kliknąć enter, żadne inne przekierowania NIE DZIAŁAJĄ. Sprawdziłem to przy użyciu tor-a(przeglądarki zmieniającej IP), więc jednak jest problem, ponieważ próbowałem obu sposobów - kiedy wpisalem adres w przeglądarce i kliknąłem enter - zadziałało, kiedy wszedłem w link przekierowywany - nie działało. Dodam, że użyłem kilku adresów IP.

To wyjaśnia skąd się wzięła "konwersja 30%" a w rzeczywistości 3% nie ma Lol