Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bitcoin Mining w chmurze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Bitcoin Mining w chmurze (/Temat-Bitcoin-Mining-w-chmurze-80299)

Strony: 1 2 3


Bitcoin Mining w chmurze - Masaj - 20-11-2013 01:46

Witam,
Znalazłem ciekawą strone na której można kupować i sprzedawać za bitcoiny moc obliczeniową w chmurze. Poza tym mają ref Program co może wspomóc zarabianie.
A więc ref link: CEX.io
oraz non-ref link: CEX.io
Nie wiem jeszcze jak wygląda zarabianie w porównaniu do robienia tego w domu. Ale są tego zalety:
  • Nie płacimy za prąd
  • Nie płacimy za sprzęt
  • Sprzęt nie hałasuje u nas w domu
  • Nie marnujemy miejsca na sprzęt
Po kupieniu GH/s od razu zaczynamy zarabiać.
Za każdego refa dostajemy 3% posiadanego przez niego GH/s.
Myślę, że was to zainteresuje i zapraszam


RE: Bitcoin Mining w chmurze - daka58 - 20-11-2013 11:42

mam pytanie jak zalogować się na swoje konto w bitcoin? bo coinboxa przesłali mi ale nie wiem jak wejść na swoje konto


RE: Bitcoin Mining w chmurze - Masaj - 20-11-2013 12:09

ja osobiście polecam blockchain.info jako konto bitcoin na początek


Odp: Bitcoin Mining w chmurze - Xullrae - 20-11-2013 12:29

Jest wiele stron sprzedajacych moc obliczeniowa, cex.io jest jedna z lepszych, ale czy to sie teraz oplaca? Ciezko powiedziec.

Wysyłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk 2


RE: Bitcoin Mining w chmurze - TikTak - 20-11-2013 12:38

mam w btc ponad 1 zł ;D to juz podobno mozna coś kupić ale i tak nie wiem jak i jak sie oblicza


RE: Bitcoin Mining w chmurze - daka58 - 20-11-2013 12:57

No założyłem na blockchain ale mam problem to otrzymałem nowy sdres za rejestracje to teraz jak mogę przelać na ten adres bitcoiny? bo mam trochę na innym koncie i nie wiem jak to zrobić


Odp: Bitcoin Mining w chmurze - Xullrae - 20-11-2013 13:01

To inne konto na jakim portfelu? Z jakiego na jaki chcesz przelac? Kiedy masz malo BTC jest duza prowizja. Napisz mi na PW skad dokad chcesz przelac i jaka kwote, to jakos to rozwiazemy.

Wysyłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk 2


RE: Bitcoin Mining w chmurze - Masaj - 20-11-2013 13:01

tak jakbyś przelew zwykły robił podając swój adres z blockchain


RE: Bitcoin Mining w chmurze - daka58 - 20-11-2013 17:31

(20-11-2013 13:01)Xullrae napisał(a):  To inne konto na jakim portfelu? Z jakiego na jaki chcesz przelac? Kiedy masz malo BTC jest duza prowizja. Napisz mi na PW skad dokad chcesz przelac i jaka kwote, to jakos to rozwiazemy.

Wysyłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk 2

Na http://freebitco.in/ mam i jak przelac stąd do blockchain.info? i właśnie ten numer na freebitco mam główny i wszystkie bitcoiny na ten numer wysyłałem


RE: Bitcoin Mining w chmurze - szufliko - 20-11-2013 17:38

niegdyś (kilka tygodni temu) miałem sporo w BTC, ale zamieniłem na PLN na PP i teraz żałuję...