Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oferty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Oferty (/Temat-Oferty-80278)



Oferty - ggghhh421 - 19-11-2013 19:08

Witam, może ktoś mi powiedziec czy mam wyłączyć niektóre ( te najtańsze) oferty dla niektórych krajów? Np. ostatnio miałem dwa pobrania z Szwecji za 0.15$

Ogólnie polecacie coś tam, zmieniać czy lepiej zostawić tak jak jest?

Dodam Repki za odpowiedź


RE: Oferty - comanche - 19-11-2013 19:56

Ja osobiscie dalem tak, ze z krajow wysoko rozwinietych male oferty powylaczalem. Np dla Niemiec wylaczylem oferte za 0,30$ bo jak mu zalezy to i tak pobierze za 6$ czy wiecej.


RE: Oferty - bodek7654 - 19-11-2013 20:43

ja bym zostawil , przy slabszych niszach lepsze 4x0,15 niz 0 , pozatym i tak oferty sa poukladane od najlepszych stawek do najnizszych wiec jezeli ktos szuka nizszych to znaczy ze niechce wydawac wiekszej kwoty na to , dlatego szybciej wypelni tansza jezeli taka zauwazy niz drozsza,

jezeli zostawisz tylko drozsze oferty twoje zarobki moga ale i nie musza byc wieksze ale konwersja napewno spadnie, pytanie czy Cie na to stac


RE: Oferty - ggghhh421 - 19-11-2013 21:39

(19-11-2013 20:43)bodek7654 napisał(a):  ja bym zostawil , przy slabszych niszach lepsze 4x0,15 niz 0 , pozatym i tak oferty sa poukladane od najlepszych stawek do najnizszych wiec jezeli ktos szuka nizszych to znaczy ze niechce wydawac wiekszej kwoty na to , dlatego szybciej wypelni tansza jezeli taka zauwazy niz drozsza,

jezeli zostawisz tylko drozsze oferty twoje zarobki moga ale i nie musza byc wieksze ale konwersja napewno spadnie, pytanie czy Cie na to stac


Nie stać mnie na to, wielkie dzięki zaa odpowiedź Smile


Oferty - Magnus - 21-11-2013 16:49

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.