Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zmienić wartość w grze flash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Jak zmienić wartość w grze flash (/Temat-Jak-zmienic-wartosc-w-grze-flash-80273)



Jak zmienić wartość w grze flash - dawid327 - 19-11-2013 18:28

Znalazłem fajna niszę związana grą flash , ale za cholerę nie potrafię zmienić wartości w html jest to banalnie proste a we fleshu szukam już 2h jakiegoś poradnika i żaden z których znalazłem mi nie pomógł , nie przetestowałem wtyczki firebug do chrome ponieważ nie wiem jak to uruchomić a na necie poradników brak . Liczę na waszą pomoc


RE: Jak zmienić wartość w grze flash - Szaman1644 - 19-11-2013 18:36

Podaj tytuł gry to ci pomogę Jerk

P.S Cheat Engine powinien pomóc Smile


RE: Jak zmienić wartość w grze flash - dawid327 - 19-11-2013 18:38

z CheatEngine mam ten problem że gdy chcę wybrać proces na samym początku to nie ptorafię tego zrobić mam kilka procesów z chrome ale żaden z nich nie działa :/


RE: Jak zmienić wartość w grze flash - Danny - 20-11-2013 10:39

Flashfirebug(płatna) 12$ za rok dla Firefoxa, 16$ za rok dla Chrome+Firefox


RE: Jak zmienić wartość w grze flash - dawid327 - 20-11-2013 17:30

Mając Firebuga lite jak to zrobić ?


RE: Jak zmienić wartość w grze flash - Danny - 20-11-2013 18:44

Musisz go poprostu kupić, http://www.o-minds.com/payment/flashfirebug


RE: Jak zmienić wartość w grze flash - dawid327 - 21-11-2013 14:48

No to lipa , muszę się męczyć z cheat engine , najgorsze jest to że jak chcę wybrać proces na samym początku to mam z 4 x Chrome i żaden nie działa , wie ktoś jak to rozwiązać ? Jak wybiorę poprawny proces to myślę , że dalej dam sobie już radę Big Grin