Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
litecoin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Litecoin (/Forum-Litecoin-375)
+---- Wątek: litecoin (/Temat-litecoin-80246)

Strony: 1 2 3


litecoin - q-bass - 19-11-2013 09:40

Witam serdecznie wszystkich użytkowników zarabiam.com
założyłem ten temat.aby zapytać i dostać wskazówki.a mianowicie czy ktoś z was skusił się na zakup internetowej waluty jaka jest LTC.jeżeli tak to prosiłbym was o małą podpowiedz gdzie co i jak bez żadnego przekretu i ryzyka bede mógł zrealizować zakup.dziekuje i pozdrawiam.


RE: litecoin - Xullrae - 19-11-2013 17:04

Ja jestem aktualnie w momencie ogarniania wszystkiego dotyczącego Litecoinów, za dzień albo 2 napiszę co i jak, dlaczego i po co, więc cierpliwości. :3
Najwięcej problemów mam z portfelem i niestety nie ma jak w przypadku BTC zbyt wielu stron dających darmowe LTC, pozostaje nam kupno koparki.
LTC ostatnio przekroczył granicę 4$(o ile mnie pamięć nie myli), tak więc najbliższy czas coś pomyśleć o tej walucie, bo skończy się jak w przypadku BTC, że przegapię moment i nic z tego nie będzie.


RE: litecoin - q-bass - 19-11-2013 18:06

ok w takim razie czekam z niecierpliwością na info.dzieki!.pozdrawiam


RE: litecoin - Meloman - 22-11-2013 00:23

Ja włąśnie "zainwestowałem" w Litecoiny, czyli LTC.
Jutro odpowiem na wszelkie pytania, co gdzie i jak, tylko od razu mówie, sam jestem w tym bardzo swieży i dopiero badam temat, ale może będę mógł akurat na jakieś pytanie odpowiedzieć.
Jutro również napiszę jak kupić LTC Smile


Pozdrawiam.


RE: litecoin - Xullrae - 23-11-2013 01:16

http://zarabiam.com/Temat-Litecoin-80296

Proszę bardzo, tu opisałem co dałem radę.


RE: litecoin - Kiljan - 23-11-2013 07:32

Nie wiem po co interesujecie się tak LTC, nie liczcie na to, że to będzie taka sama bańka jak bitcoiny, BTC jest na giełdzie oraz u kilku brokerow, przez co jest podatny na spekulacje i działania osób z kasą, więc niestety...


Odp: litecoin - Xullrae - 23-11-2013 22:44

Poniewaz LTC mimo wszystko ma szanse, nie az taka jak BTC, ale dorobic troche tak, nie licze na banke rzedu setek, a tak do 100 to spokojnie powinno dac rade.

Wysyłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk 2


RE: litecoin - Meloman - 24-11-2013 11:21

Kiljan - bo akurat Ty musisz wiedzieć co i jak się bedzie dziać z Litecoinem.. Nasza kasa to nasza kasa, nie interesuj się kto w co inwestuje i na czym probóje zarobić, a i nie musi nawet powstać bańka żeby skosić 2-3k PLN, tak więc wracaj do swojego tematu "miliardera" beka

Jak ktoś nie wie jak zacząć polecam temat założony przez Xullrae Smile
Pozdrawiam.


RE: litecoin - SweetSensi - 24-11-2013 11:48

Również zacząłem się interesować tą walutą, lecz mam problemy z portfelem :/


RE: litecoin - Meloman - 24-11-2013 12:34

SweetSensi - opisz jakie, może pomoge Smile?