Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Biznes- Host ! promocja promocji ! 30 % taniej + rabat na 25% - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Biznes- Host ! promocja promocji ! 30 % taniej + rabat na 25% (/Temat-Biznes-Host-promocja-promocji-30-taniej-rabat-na-25-80240)



Biznes- Host ! promocja promocji ! 30 % taniej + rabat na 25% - Aleksy Zieliński - 18-11-2013 22:24

Witam cię ! Jeżeli przymierzasz się do zakupu serwera, lub co tylko sobie wymarzysz na stronie biznes-host.pl - Która zresztą jest polecana na tym i innych forach. Uprzedzam cię ! Zanim stracisz swoją gotówkę wydając 100 czy 200 zł u nas masz to za 70 % ceny !

Ale uwaga! Chcę was powiadomić, że wirtualnej gotówki mamy na chwilę obecną jedynie 200 zł. - Taki jest limit.
Więc lepiej się pośpiesz zanim zrobi to ktoś inny!

Wszystko jest jak najbardziej bezpieczne - Mogę to zapewnić. W razie problemów można poprosić kogoś bardzo zaufanego z forum, aby przeprowadził taką transakcję na mój koszt!

A więc, żeby wszystko było jasne: za 70 złotych dostajesz od nas 100 zł, dostajesz ode mnie kupon rabatowy na 25 % Co daje uwaga ! 52 złote ! Tak 52 zł. Więc za twój serwer, który normalnie kosztuje 100 zł zapłacisz jedynie 52 zł ! To śmieszna cena, więc nie czekaj.

Zapytasz pewnie teraz, jak ja na tym wychodzę? Nie bójcie się wychodzę i to dobrze. Więc jeżeli macie jakieś wątpliwości piszcie. Jak chcecie zawsze możecie kupić przykładowy hosting za 99 zł - okej dostaniecie od kogoś z forum rabat, ale to dalej będzie 75 zł. Czy nie wydaje ci się to dużo ? Skoro możesz mieć już od zaraz ten serwer za jedyne 50 zł z haczykiem ?

Ps: Jeżeli kupisz całe 200 zł wirtualnej gotówki do biznes hostu, to dostajesz ją za 130 zł ! Fajnie ? Wiem. Wink

Pozdrawiam


Biznes- Host ! promocja promocji ! 30 % taniej + rabat na 25% - Klin - 02-01-2015 14:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.