Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podszywacz pod Icharge. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: iCharge (/Forum-iCharge-371)
+---- Wątek: Podszywacz pod Icharge. (/Temat-Podszywacz-pod-Icharge-80189)

Strony: 1 2 3


RE: Podszywacz pod Icharge. - yazir - 17-11-2013 23:36

Tam tararamtam, oto wasz podszywacz patryczek1425 dzięki pomocy daniel42na został odnaleziony



(17-11-2013 22:51)patryczek1425 napisał(a):  ale widać że icharge boi się coś napisać bo niby siedzą tutaj a nic nie napiszą
[Obrazek: ajlrau.jpg]


(17-11-2013 22:43)patryczek1425 napisał(a):  haha masakra co się dzieje własnie miałem dać temat...



RE: Podszywacz pod Icharge. - daniel42na - 17-11-2013 23:38

Oj patryczek1425.. nie trzebabyło klikać w link Jerk2


RE: Podszywacz pod Icharge. - iCharge - 18-11-2013 00:23

Jest nam bardzo przykro, że doszło do podszywania się pod nasz zespół. Oczywiście zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne w tej kwestii adekwatnie do osoby podszywającej się pod nas.


RE: Podszywacz pod Icharge. - yazir - 18-11-2013 01:06

Mi również jest bardzo przykro, że jest wam bardzo przykro. Ale nie zrobiliście NIC, żeby userów ostrzec przed możliwym podszywaniem się, pisałem o tym w sobotę. A wy, nie wysłaliście nawet głupiego maila dla użytkowników z przeprosinami za zaistniałą sytuację. Ani NIE OSTRZEGLIŚCIE przed następstwami NIEKOMPETENCJI waszej pracowniczki. Nie każdy jest spostrzegawczy jak użytkownicy którzy informowali o tym w tematach. Powinniście im podziękować, za to co zrobili, a na co WY nie wpadliście żeby zrobić.


RE: Podszywacz pod Icharge. - patryczek1425 - 18-11-2013 13:55

przyznaje się .. no co mam powiedzieć .. czego w tym świecie nie robi się dla pieniędzy .. jak by pani Weronika nie napisała ''masowego maila '' bym na taki pomysł nie wpadł . Szczerze i tak żadnych nisz nie zdobyłem a nawet jeśli nie będę ich stosował nie będę też pani Weroniki osądzał bo trudno wam zakryć maile .
Przepraszam .


RE: Podszywacz pod Icharge. - CreepyUploader - 18-11-2013 13:59

Spaliłeś się patryczek1425 Xpokerface


RE: Podszywacz pod Icharge. - surfer0700 - 18-11-2013 14:00

(18-11-2013 13:55)patryczek1425 napisał(a):  przyznaje się .. no co mam powiedzieć .. czego w tym świecie nie robi się dla pieniędzy .. jak by pani Weronika nie napisała ''masowego maila '' bym na taki pomysł nie wpadł . Szczerze i tak żadnych nisz nie zdobyłem a nawet jeśli nie będę ich stosował nie będę też pani Weroniki osądzał bo trudno wam zakryć maile .
Przepraszam .

Jesteś żałosny. Tyle Ci napiszę.


RE: Podszywacz pod Icharge. - Tyrkijt - 18-11-2013 14:06

[Obrazek: 0wfx0o.jpg]
Nawet Patryczek repka dał Yazirowi za szybkie schwytanie przestępcy :v Huh


RE: Podszywacz pod Icharge. - JuNiOrSoDa - 18-11-2013 14:09

(18-11-2013 13:55)patryczek1425 napisał(a):  przyznaje się .. no co mam powiedzieć .. czego w tym świecie nie robi się dla pieniędzy .. jak by pani Weronika nie napisała ''masowego maila '' bym na taki pomysł nie wpadł . Szczerze i tak żadnych nisz nie zdobyłem a nawet jeśli nie będę ich stosował nie będę też pani Weroniki osądzał bo trudno wam zakryć maile .
Przepraszam .

Haha xD Najpierw miał bekę i śmiał się z ich błędów. A teraz jak mają być wyprowadzone wobec Niego konsekwencję to piszę, że nie będzie "Pani Weroniki" osądzał beka


RE: Podszywacz pod Icharge. - MartinS - 18-11-2013 15:15

Tak kończą frajerzy. Poznasz świat zza krat.