Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy By sheko12 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy By sheko12 (/Temat-Dziennik-pracy-By-sheko12-80179)



Dziennik pracy By sheko12 - sheko12 - 17-11-2013 20:00

Witam

Mam na imie Kuba Wink w dniu dzisiejszym zakładam swój dziennik w którym będę przedstawiał swoje postępy w pracy

Dziedziny w jakich będę starał się zarabiać pieniądze w obecnym czasie to PPA, SMS Premium, Sieci Afiliacyjne, na pewno większą uwagę będę skupiał PPA gdyż budowa bloga powiązana jest z webmasteringiem a webmastering to jest to, co chce robić w życiu Smile

Dotychczasowe postępy, kilka leadów bez bloga wpadło w nie wielkich sumach a tak to kilka stówek ze sprzedaży portali internetowych, jeszcze wcześniej pracowałem spamując ofertami z EasySub, ICharge, po zakaładem konta i coś uzbierałem.
Sieć CPA wpadło kilka groszy ale to nie były i dalej nie są kokosy, kiedyś w klikanie reklam wpadał zysk którym nie mogłem sie cieszyć bo nie byly to mega wielkie zarobki..
Krótko bogaty jeszcze nie jestem

Subskrybcja to fajny sposób aczkolwiek uważam, iż na PPA moża z nakładem solidnej pracy i czasu dorobić się ciekawych pieniędzy nawet niezależnie do jakiego serwisu byśmy pliki wrzucali.

Od dzisiaj będę dzielił się z wami moimi postępami, dziennik da mi motywacje do pracy a motywacja to podstawa osiągania celów Smile wiadomo, lenistwo to zło a każdy sposób który może mnie zmotywować wchodzi jak najbardziej w gre.

Piona !


RE: Dziennik pracy By sheko12 - surfer0700 - 17-11-2013 20:55

Życzę powodzenia. Dałem suba, więc na bieżąco będę śledził efekty Twojej pracy.
Proponuję także stworzyć Ci coś takiego jak 'cele' na dany miesiąc, wtedy jest sens do czego dążyć Wink


RE: Dziennik pracy By sheko12 - sheko12 - 17-11-2013 21:05

Dziękuje surfer Wink cele, z pewnością stworze sobie tak jakby ''grafik'' zamierzonych prac, postępów i wydrukuje sobie wieszając nad biurkiem Smile


RE: Dziennik pracy By sheko12 - Gremquen - 17-11-2013 21:09

Ja również subskrybuję wątek.
Powodzenia w zarabianiu Smile
Początki będą trudne, ale jeśli będziesz cały czas pracował nad blogiem na pewno Ci się to opłaci.


RE: Dziennik pracy By sheko12 - VIP - 17-11-2013 22:41

Powodzenia i zapraszam do siebie w celu wzajemnej motywacji.
Smile


RE: Dziennik pracy By sheko12 - callbux - 07-12-2013 14:56

lepiej zarabiaj na ppa niz na serwisach typu easusub


RE: Dziennik pracy By sheko12 - surfer0700 - 16-11-2014 20:13

Dawno nic nie pisałeś...
Jak tam zarabianie milionów?


RE: Dziennik pracy By sheko12 - ASTONEQ - 17-11-2014 16:38

(16-11-2014 20:13)surfer0700 napisał(a):  Dawno nic nie pisałeś...
Jak tam zarabianie milionów?

Jerk2 beka Jerk impreza


RE: Dziennik pracy By sheko12 - full2000 - 17-11-2014 16:53

[Obrazek: zlota_koparka_2014_02_10_12_50_46.jpg]


Dziennik pracy By sheko12 - surfer0700 - 18-11-2014 11:29

Autor zaprzestał zarabiania, więc temat leci do koszka [*].


Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.