Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam pewnego zarobku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Szukam pewnego zarobku (/Temat-Szukam-pewnego-zarobku-80154)

Strony: 1 2


Szukam pewnego zarobku - Dilivo - 17-11-2013 13:28

Cześć. Huh
Szukam sposobu na zarobienie w necie, jednak większość pewnych opcji to albo upload albo download. Dodatkowym moim problemem jest to, że mam limitowany internet w Play i nie mogę sobie pozwolić na upload bądź download.
Kasy na koncie brak - zaczynam od 0.00 zł. Sad

Czy mógłby ktoś polecić mi jakiś pewny zarobek ?
Zapraszam do odpowiedzi oraz do pisania prywatnych wiadomości. Lol

Pozdrawiam Idea


RE: Szukam pewnego zarobku - crockeer - 17-11-2013 13:32

Buxy albo Social Media Exchange czyli lajkowanie,suby,itp.
Albo nawet PPA.


RE: Szukam pewnego zarobku - damianus627 - 17-11-2013 13:37

Próbuj na PPA, Easysub.


RE: Szukam pewnego zarobku - TastemanPL - 17-11-2013 13:51

W PPA nie potrzebujesz internetu do uploadu plików chodź programy promujące jednak wykorzystują trochę pamięci (Kiedyś swego czasu potrafiłem w jeden dzień wywalić 20gb) Ale jeśli chodzi o EasySub czy Fires to nie potrzebujesz dużo internetu i jest to nawet lepsze niż PPA bo wszystko masz przygotowane tylko promujesz link w PPA ty musisz się wszystkim zająć ale coś za coś. W easysub za jednego leada masz 2 zł w Fires 3 zł a w FireCash do 20$ = ok. 60 zł


RE: Szukam pewnego zarobku - Dilivo - 17-11-2013 14:29

(17-11-2013 13:51)TastemanPL napisał(a):  W PPA nie potrzebujesz internetu do uploadu plików chodź programy promujące jednak wykorzystują trochę pamięci (Kiedyś swego czasu potrafiłem w jeden dzień wywalić 20gb) Ale jeśli chodzi o EasySub czy Fires to nie potrzebujesz dużo internetu i jest to nawet lepsze niż PPA bo wszystko masz przygotowane tylko promujesz link w PPA ty musisz się wszystkim zająć ale coś za coś. W easysub za jednego leada masz 2 zł w Fires 3 zł a w FireCash do 20$ = ok. 60 zł

Jeżeli jest aż taka różnica.... hmm za 1 leada aż 60zł ?
Rozumiem easysub, gdzie masz 2zł za to, że ta stronka z doładowaniami telefonów dostaje 2+zł od razu....
...ale aż 60zł ? Big Grin


RE: Szukam pewnego zarobku - milosz998 - 17-11-2013 14:33

(17-11-2013 14:29)Dilivo napisał(a):  
(17-11-2013 13:51)TastemanPL napisał(a):  W PPA nie potrzebujesz internetu do uploadu plików chodź programy promujące jednak wykorzystują trochę pamięci (Kiedyś swego czasu potrafiłem w jeden dzień wywalić 20gb) Ale jeśli chodzi o EasySub czy Fires to nie potrzebujesz dużo internetu i jest to nawet lepsze niż PPA bo wszystko masz przygotowane tylko promujesz link w PPA ty musisz się wszystkim zająć ale coś za coś. W easysub za jednego leada masz 2 zł w Fires 3 zł a w FireCash do 20$ = ok. 60 zł

Jeżeli jest aż taka różnica.... hmm za 1 leada aż 60zł ?
Rozumiem easysub, gdzie masz 2zł za to, że ta stronka z doładowaniami telefonów dostaje 2+zł od razu....
...ale aż 60zł ? Big Grin

Nie sugeruj się tym. Jak ktoś ci coś pobierze za 20$ to będziesz mógł mówić o mega farcie.


RE: Szukam pewnego zarobku - TastemanPL - 17-11-2013 18:50

http://scr.hu/1o96/s93bj


RE: Szukam pewnego zarobku - poczmail - 17-11-2013 19:12

Jak ktoś od początku tworzy bloga z nastawieniem na Francję (opcjonalnie Norwegię, Australię), to nie powinny mu wpadać jednocentowe pobrania. Lol Ewentualnie zawsze jest możliwość worldwide przy wyłączeniu ofert dajmy na to poniżej 1$.


RE: Szukam pewnego zarobku - mirasek123 - 17-11-2013 19:20

Nie ma pewnego zarobku. Zawsze istnieje ryzyko, że możesz stracić zainwestowane pieniądze.


RE: Szukam pewnego zarobku - poczmail - 17-11-2013 19:27

@up

No tak, zwłaszcza jeśli kolega zaczyna od 0.00 zł. Xpokerface