Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najzabawniejsze sytuacje w szkole - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Szkoła (/Forum-Szkola-307)
+---- Wątek: Najzabawniejsze sytuacje w szkole (/Temat-Najzabawniejsze-sytuacje-w-szkole-80152)

Strony: 1 2 3


Najzabawniejsze sytuacje w szkole - Escove - 17-11-2013 13:12

Na pewno każdy z nas miał przynajmniej jedną zabawną sytuacje(kosztem cudzym, lub własnym) i nie zapomni do konca życia. Jakie były wasze najzabawniejsze sytuacje w szkole?


RE: Najzabawniejsze sytuacje w szkole - Restiv - 08-12-2013 19:15

chyba każdy rzucał się śniegiem w zime w szkole? Big Grin


RE: Najzabawniejsze sytuacje w szkole - Talimka - 31-01-2014 16:01

Wywaliłam się na twarz przy wszystkich i do szpitala pojechałam haha ;D


RE: Najzabawniejsze sytuacje w szkole - Arwena - 11-02-2014 22:20

Na lekcji geografii koleżanka weszła do takiego wielkiego pudełka Big Grin wszyscy się w klasie śmiali a nauczycielka nie wiedziała o co chodzi Wink Pod koniec zajęć kazała Nam wynieś pudełka znajdujące się na końcu klasy w tym Naszą koleżankę i niestety musiałam ją nieść smutny


RE: Najzabawniejsze sytuacje w szkole - v3XeR - 30-07-2014 21:18

Rzucanie płytami w nauczyciela, a on w nas kredami ;D


RE: Najzabawniejsze sytuacje w szkole - Alchemick - 31-07-2014 23:39

Ee to moja szkoła nudna jest przy waszych
Umnie jedynie w SP dodawali podczas alarmów ppoż granaty dymne XD
Aby biec zgodnie z drogami ewakuacyjnymi


RE: Najzabawniejsze sytuacje w szkole - shaGuar - 04-09-2014 20:58

Kolega zaczął się bawić drzwiami: otwierał, zamykał, otwierał, zamykał i tak co chwilę, aż w końcu drzwi całkowicie wypadły z zawiasów i spadły jakoś na jego stopy Big Grin (na szczęście nic mu się nie stało)


RE: Najzabawniejsze sytuacje w szkole - WireSpi - 22-12-2014 11:54

(08-12-2013 19:15)Restiv napisał(a):  chyba każdy rzucał się śniegiem w zime w szkole? Big Grin

Noooo xD i cięta nauczycielka od fizy dostała prosto w cymbał ale nie lukła kto w nią rzucił, każdy miał beka w UJ xF


RE: Najzabawniejsze sytuacje w szkole - Krakersik - 22-12-2014 12:34

Wulgaryzmy kierowane w stronę nauczyciela Angielskiego który był z Afryki. Zawołania "ty chu*u, ee panie, podejdzie pan kur8o itp." Dopiero później nauczył się polskiej wulgaty.

PS.
Pozdrowienia dla pana Raszida Tongue


RE: Najzabawniejsze sytuacje w szkole - Weeder - 22-12-2014 12:36

Zjaranym iść do do odp na matmie ^^ "bezcenne"