Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł jak zmonetyzować włączony komp 24h ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pomysł jak zmonetyzować włączony komp 24h ;) (/Temat-Pomysl-jak-zmonetyzowac-wlaczony-komp-24h-80150)



Pomysł jak zmonetyzować włączony komp 24h ;) - plem - 17-11-2013 12:40

Witam,

mam do wykorzystania jeden z moich komputerów, może on być włączony praktycznie 24h.


od pewnego czasu zastanawiam się jak można by było zmagnetyzować prace komputera?
Tak aby zarobił na zużyty prąd + zostało coś na górkę Wink

Myślałem na odpaleniu kilku auto surfów , surfbarów a zarobione ptk wykorzystywać do zarabiania w programach ptp lub do reklam w celu zbierania poleconych w buxach.

Jeśli ktoś jest biegły w tych programach to proszę o polecenie najpewniejszych programów.

używanie tego typu programów grozi infekcją kompa wirusami, jak najlepiej się przed tym ustrzec ?

Obawiam się że opierając się tylko na tych sposobach mogę nie zarobić na prąd Wink

Jak jeszcze można wykorzystać pracującego kompa do automatycznego zarabiania , lub zbierania "dóbr" które łatwo możemy monetyzować?

Słyszałem coś o koparkach BTC ale podobno to już nie opłacalne ?

Za wszelkie pomysły odwdzięczę się reputem lub/i zarejestruje się z refa Wink
Wszelka współpraca mile widziana.


pozdrawiam


RE: Pomysł jak zmonetyzować włączony komp 24h ;) - Mafiozo19990 - 17-11-2013 15:02

Teraz będzie z tym problem..
były takie serwisy jak coingeneration, ale okazały się scamami.


RE: Pomysł jak zmonetyzować włączony komp 24h ;) - mirasek123 - 17-11-2013 19:18

Kopanie bitcoin'ów, ale z tego co się orientuję, już jest nieopłacalne.


RE: Pomysł jak zmonetyzować włączony komp 24h ;) - plem - 17-11-2013 20:02

czyli jakies kombinacje ze zbieraniem pkt w autosurfach i surfbarach też odpadają?


RE: Pomysł jak zmonetyzować włączony komp 24h ;) - Areo - 20-11-2013 23:12

Raczej odpadaja.


RE: Pomysł jak zmonetyzować włączony komp 24h ;) - Rafiks1992 - 20-11-2013 23:17

mozesz zbierac punkty na youtube czyli programy typu: enhanceviews, shareyoutubevideos, addmefast, hitleap Wink)


RE: Pomysł jak zmonetyzować włączony komp 24h ;) - asiorek - 21-11-2013 00:11

a potem sprrzedać konto i zainwestować w coś , jak to mówią pieniądz robi pieniądz ; ) możessz pobawić sie w surf.fenka czy zarabiare no ale na tym za prad nie zarobisz : /


RE: Pomysł jak zmonetyzować włączony komp 24h ;) - aero2 - 21-11-2013 00:37

Od takich pierdół są VPSy, chyba że masz darmowy prąd i nie szkoda ci zużycia własnego sprzętu to działaj.


RE: Pomysł jak zmonetyzować włączony komp 24h ;) - patryk006 - 21-11-2013 00:53

Jeśli chodzi o sam prąd to nie będzie tak źle:
autosurfy
inne programy wymiany ruchu, boty , etc.
niedawno nawet liczyłem i zastanawiałem się nad dostawieniem czegoś u siebie aby chodziło 24/7 ale ostatecznie moje wyliczenia skończyły się tym że za mała górka zostawała a i tak ciężko było spieniężyć punkty i inne badziewia, chcesz to pisz gg/pw mogę coś więcej przedstawić ale szału nie ma Wink