Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Nisza na allegro- Najłatwiejsze pieniądze w waszym życiu - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Nisza na allegro- Najłatwiejsze pieniądze w waszym życiu (/Temat-Nisza-na-allegro-Najlatwiejsze-pieniadze-w-waszym-zyciu-80145)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Nisza na allegro- Najłatwiejsze pieniądze w waszym życiu - RejTom - 18-11-2013 21:12

Tak jak pisał wcześniej Bandaid, czas realizacji 2 dni.


RE: Nisza na allegro- Najłatwiejsze pieniądze w waszym życiu - draksone - 18-11-2013 21:55

Czy ten kupon jest wazny tylko dla nowych kont?do 14 dni?


RE: Nisza na allegro- Najłatwiejsze pieniądze w waszym życiu - mlekoju - 18-11-2013 22:14

Dzięki temu wątkowi wiem jak tańszym kosztem zrobić reklamę na fb Smile
Wielkie dzięki Big Grin Skorzystam z tego inaczej niż sprzedając te kupony.
Leci rep Jerk2


RE: Nisza na allegro- Najłatwiejsze pieniądze w waszym życiu - nokira - 18-11-2013 23:48

Czekam na kolejne fajne niszeWink


RE: Nisza na allegro- Najłatwiejsze pieniądze w waszym życiu - bolo9797 - 19-11-2013 00:14

Nie jest to raczej dla tych nowych kont Wink Dla nowych kont jest za free a ten niby jest wart 50$^^


RE: Nisza na allegro- Najłatwiejsze pieniądze w waszym życiu - aero2 - 19-11-2013 00:18

bolo9797 jak za free? Możesz coś więcej powiedzieć na ten temat?Smile


RE: Nisza na allegro- Najłatwiejsze pieniądze w waszym życiu - bolo9797 - 19-11-2013 00:19

Nowe fanpage maja chyba jakas tam promocje na poczatku za free (tak mi sie wydaje)


RE: Nisza na allegro- Najłatwiejsze pieniądze w waszym życiu - Bandaid - 19-11-2013 00:23

Wydaje ci się.... Pomyśl, gdyby każdy FanPage miał reklamę za darmo na facebooku to każdy zakładałby po kilkadziesiąt FanPage'y dziennie i reklamował je za darmo.
@draksone konto reklamowe nie może być starsze niż 14 dni czyli jeśli np. reklamowałeś coś za pomocą reklam Facebookowych rok temu to teraz nie możesz już użyć kuponu. Jeśli ich nie używałeś to jak najbardziej masz prawo do użycia kuponu.
@mlekoju, jak najbardziej polecam, ja z takim kuponem dodałem około 5k fanów do mojego FP, wszyscy prawdziwi i aktywni także opłaca się, nawet bardzo Smile


RE: Nisza na allegro- Najłatwiejsze pieniądze w waszym życiu - BabyBuns - 19-11-2013 00:28

(19-11-2013 00:23)Bandaid napisał(a):  Wydaje ci się.... Pomyśl, gdyby każdy FanPage miał reklamę za darmo na facebooku to każdy zakładałby po kilkadziesiąt FanPage'y dziennie i reklamował je za darmo.
@draksone konto reklamowe nie może być starsze niż 14 dni czyli jeśli np. reklamowałeś coś za pomocą reklam Facebookowych rok temu to teraz nie możesz już użyć kuponu. Jeśli ich nie używałeś to jak najbardziej masz prawo do użycia kuponu.
@mlekoju, jak najbardziej polecam, ja z takim kuponem dodałem około 5k fanów do mojego FP, wszyscy prawdziwi i aktywni także opłaca się, nawet bardzo Smile

A długo się czeka aż się dostanie ten kupon? Tongue


RE: Nisza na allegro- Najłatwiejsze pieniądze w waszym życiu - Bandaid - 19-11-2013 00:31

Do dwóch dni ale sądzę, że powinieneś dostać jeszcze szybciej.