Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
League of Legends - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: League of Legends (/Temat-League-of-Legends-80143)

Strony: 1 2 3


League of Legends - Dilivo - 17-11-2013 09:39

Cześć. Wchodząc w ten temat część z was pomyślała "no przecież to już było!" jednakże ten temat został stworzony przeze mnie- osobę, która gra w tą grę prawie 2 lata i ma sporą wiedzę na jej temat. Kolejny powód tworzenia tego tematu to napisanie kilku postów, by mieć możliwość chociażby napisania komuś prywatną wiadomość. Lepiej pisać coś o czym się wie niż zadawać głupie pytania w każdym temacie.

[Obrazek: league_of_legends_by_tchiba69-d4xsm9z.png]
League of Legends (w skrócie LoL) jest prawdopodobnie najszybciej rozwijającą się grą e-sportową. Jest całkowicie darmowa. Gram w nią 2 lata i nie wydałem ani grosza. Oczywiście jest wielu ludzi którzy na święta obdarowuje się podarunkami takimi jak inny wygląd bohatera.

Dlaczego LoL jest popularny?
+ daje możliwość rywalizacji
+ wszystko jest zależne od naszego skilla, ta gra nie opiera się na tym, że budujemy 1 postać przez 2 lata i przy użyciu 1 skilla kosi wszystko bez żadnego wysiłku. tutaj wszystko zależne jest od tego co my umiemy. wszyscy mają takie same możliwości co rozgrywkę i wygrywa lepszy
+ wiele trybów gry
+ gra z przyjaciółmi daje wiele zabawy. nigdy nie gram sam, ponieważ w LoLu świetnie się bawię grając z przyjaciółmi
+ jest ponad 110 bohaterów, przed rozgrywką, która trwa średnio 25minut wybieramy bohatera, którym gramy do końca rozgrywki
+ każdy bohater ma inne umiejętności i inną historię( są postacie mroczne jak i święte, każdy znajdzie coś dla siebie)

Wiele osób pyta mnie, który mam poziom. Otóż LOL to nie jest gra, w której mamy 1 bohatera, którego doskonalimy. Tutaj tworzymy konto, na które się logujemy. Po zalogowaniu możemy dołączyć do wielu trybów gry. Kupować championów, runy, budować drzewka talentów oraz mamy listę przyjaciół. Po rozegranej rozgrywce otrzymujemy odpowiednią ilość doświadczenia. Po rozegraniu kilku rozgrywek zwiększa nam się poziom konta aż do 30 poziomu. Wraz z wbiciem 30 poziomu odblokowują nam się kolejki rankinowe Solo, 5v5 oraz 3v3. Czas przez który wbijamy 30 poziom jest czasem na to by nauczyć się grać na tyle by nie psuć innym rozgrywki podczas gier rankingowych. Na początku gramy z botami by nauczyć się mechaniki gry i umiejętności danego bohatera. Następnie gramy normalne rozgrywki, gdzie zazwyczaj się gra 5vs5.

O tej grze można by pisać godzinami, jednakże i tak nie zrozumiecie wszystkiego zanim nie zaczniecie grać Smile

Jak się zarejestrować?:
Mój reflink: rejestracja na oficjalnej stronie League of Legends
Dlaczego mój reflink?
Jeżeli zarejestrujesz się z mojego reflinku, ja otrzymam punkty, te same co dostaje się po ukończeniu rozgrywki. Jeżeli twoje konto osiągnie 5 poziom to dostanę tyle punktów ile dostaniesz ty po ukończeniu 2 do 3 rozgrywek. W zamian za rejestrację na moim reflinku oferuję pomoc w grze. Mam spore doświadczenie i bardzo chętnie poprowadzę was przez grę, jeżeli tylko utworzycie konto z tego linku.

Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego wybierz REGION: EU Nordic&East.
Dlaczego?
Na tym serwerze jest najwięcej Polaków. Kiedyś uważano, że jest niski poziom kultury oraz niski poziom skilla graczy, jednakże kiedy Rosjanie otrzymali własny serwer gra się dużo lepiej niż na innych.
Po wypełnieniu formularza pobierz grę w języku polskim(po kilku miesiącach polecam na pobranie napisów w innym języku- daje to nam możliwość doskonalenia języka obcego).

Jeżeli zarejestrowałeś się, pobrałeś grę może wyskoczyć ci błąd przy próbie uruchomienia gry. Do uruchomienia gry wymagany jest directx9 lub nowszy, microsoft net framework, adobe air. Zachęcam również do pobrania najnowszych sterowników dla poprawienia jakości gry.

Po zalogowaniu się swoje konto, system gry zapyta Cię, czy grałeś kiedyś w gry tego typu. Zależnie od tego co wybierzesz, spotkasz takich przeciwników na swojej drodze. Jest wielu graczy którzy zostali zbanowani i tworzą nowe konta, także nie zniechęcaj się.

Jeżeli utworzyłeś konto z mojego reflinka to zapraszam do napisania mi prywatnej wiadomości. Podam swój nick z gry i zaproszę Cię do znajomych.

Pozdrawiam.

PS. Poradnik jest napisany chaotycznie jednakże chciałem umieścić w nim najważniejsze porady.


RE: League of Legends - Serviskr3 - 23-11-2013 14:17

Bardzo dobra gra sam w nią gram tylko najnowszy patch całkowicie zmienił styl gry Smile


RE: League of Legends - CINU - 23-11-2013 23:24

Fakt, gra wymaga teraz o wiele więcej myślenia i gry taktycznej.
Btw. Jeśli ktoś jest chętny do gry, to zapraszam do rejestracji z mojego reflinka: http://signup.leagueoflegends.com/?ref=501ea07fe7220037670455


RE: League of Legends - RiO32xz - 23-11-2013 23:27

Na jakim grasz serwerze? jeśli east to mozemy pograć mój nick: equations
tylko w przyszłym tygodniu bo mi klawisz e nie działa Big Grin


RE: League of Legends - Mystic44 - 23-12-2013 11:42

Nienawidze tej gry ...


Odp: League of Legends - Lami - 04-08-2014 22:23

Odkopując odrobinę temat przyznam, że obecnie wręcz płaczę że szczęścia gdy w teamie mam francuza czy spuściznę mateczki Rosji. Dlaczego? Bo zawsze zamiast tej jednej osoby mógł być jakiś polak. Wiem, jakim to ja jestem patriotą itd., ale musicie przyznać, że polacy to w tej grze największe ścierwa, które tylko potrafią powiększać swoje e-penisy podczas gry. Sam od pewnego czasu bawię się na moim smurfie i robię takim osobom na złość. Jesteś toksyczny? Dam Ci szansę na poprawę zachowania, przeproszenie czy chociaż uciszenie się. Nie chcesz iść na ugodę? Patrz jak nagle z Ryze 2/0 robię 2/18 i niszczę Twoją grę.


Odp: League of Legends - Stalmer - 04-08-2014 23:29

Niestety sie z toba zgadzam, lecz CZASAMI zdazaja sie calkiem mili polacy w teamie np. 3 dni temu jakims cudem gdy gralem duo z kolega znalazlo nam 3 innych polakow, ktorzy o nic sie nie "srali" jak ktos cos zle zrobil to nic 0 wrzut itp. Oczywiscie mecz wygrany Smile Szkoda, ze takie cos zdaza sie raz na milion Sad

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


Odp: League of Legends - Lami - 04-08-2014 23:35

Osobiście też poznałem kilku polaków, którzy mają coś w głowie, ale zdecydowana większość to niedowartosciowane dzieci w wieku 11-14, co niestety czuć.
Grasz może na eune?


RE: League of Legends - klook - 22-09-2014 17:23

Post usunięty.


RE: League of Legends - witos77 - 23-10-2014 16:48

Gram w LoLa, odkąd jeszcze była beta.
Ostatnimi czasy miałem przestój ponad pół roku, jak widziałem to co wprowadzają wraz z nowymi patchami. Bugowanie gry etc., ale znów zacząłem grać i tak tragicznie nie jest.
A co do "polaczków" no to oni są wszędzie i większości ten sam charakter, trolling.